Haber 7

Ünlü sunucu 10 yıldır ellerini yıkamadığını açıkladı! Sebebi şaşırttı

ABD'nin en büyük televizyon kanallarından Fox'un haber sunucularından biri olan Pete Hegseth, canlı yayında 10 yıldır ellerini yıkamadığını itiraf etti. Hegseth, çıplak gözle göremediği için mikropların gerçek olmadığını düşündüğünü söyledi.
GİRİŞ 12.02.2019 17:47 DÜNYA
Metin Boyutu
Ünlü sunucu 10 yıldır ellerini yıkamadığını açıkladı! Sebebi şaşırttı

Princeton Üniversitesi'nden 2003 yılında mezun olan ve ardından Harvard Üniversitesi'nde yüksek lisans yapan Hegseth, çıplak gözle göremediği için mikropların gerçek olmadığını düşündüğünü söyledi.

 

 

Kendini korumak için aşı olduğunu söyleyen Pete Hegseth, 2019 yılında "canlı yayın dışında söylediklerini canlı yayında da söyleme" kararı aldığını belirtti.

Kendisiyle beraber programı sunan meslektaşları Ed Henry ve Jedediah Bila'nın kalan pizza parçalarını yemesiyle ilgili şaka yapmaları üzerine Hegseth bu sözleri sarf etti.

 

 

Hegseth'in sözlerine kimi sosyal medya kullanıcıları mikropların abartıldığını söyleyerek destek verirken kimileri ise elleri yıkamanın hijyen için gerekli bir şey olduğu yorumunu yaparak karşı çıktı.

Hegseth, daha sonra USA Today'e yaptığı açıklamada bu sözleriyle şaka yaptığını belirtti: "İnsanların ceplerinde şişelerce Purell (el temizleme jeli) ile dolaştıkları bir toplumda yaşıyoruz, ellerini günde 19 bin defa yıkarlarsa hayatlarını kurtaracaklarını düşünüyorlar. Tabii ki kendime bakıyorum ancak bazı şeylerle ilgili olarak bu kadar takıntılı davranmıyorum."

Hegseth, sözlerine gelen tepkilere karşılık insanların bazı şeyleri "kafalarının patlamasına yol açacak kadar çok ciddiye aldığı" yorumunda bulundu.

Yorumlar

25
 • lord

  8 ay önce Şikayet Et Demek ki okumayla adam olunmuyor.
 • _muhami

  8 ay önce Şikayet Et Prizdeki elektrikte görünmüyor tel soksun hissedecek mi acaba
 • gerçek

  8 ay önce Şikayet Et bunların fıtratında temizlik yok zaten....................
 • ttttt

  8 ay önce Şikayet Et Yav anladık ta. Beyninde mi çalışmıyor.??
 • Misafir

  8 ay önce Şikayet Et Elektrigide gormuyosun kabloya dokunsana
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.