Haber 7

Suudi Arabistan'dan skandal açıklama!

Suudi Arabistan İnsan Hakları Komisyonu Başkanı, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi'ne, korkunç bir suç ve talihsiz bir kaza olarak niteledikleri Kaşıkçı cinayeti sebebiyle dehşete düştüklerini söyledi. Komisyon Başkanı ayrıca, Kaşıkçı cinayetini uluslararası boyuta taşıma çağrılarını reddettiklerini belirterek, cinayetin Suudi Arabistan'ın iç işleri meselesi olduğunu söyledi.
GİRİŞ 14.03.2019 11:46 DÜNYA
Metin Boyutu
Suudi Arabistan'dan skandal açıklama!

Suudi Arabistan'dan İstanbul'daki Başkonsoloslukta öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı hakkında skandal bir açıklama geldi.

 

 

Suudi Arabistan İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Bandar al-Aiban, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi'ne, korkunç bir suç ve talihsiz bir kaza olarak niteledikleri Kaşıkçı cinayeti sebebiyle dehşete düştüklerini söyledi. Komisyon Başkanı ayrıca, Kaşıkçı cinayetini uluslararası boyuta taşıma çağrılarını reddettiklerini belirterek, cinayetin Suudi Arabistan'ın iç işleri meselesi olduğunu, Kaşıkçı'nın öldürülmesinden sorumlu olan kişilerin adalete teslim edildiğini ve bu kişilerin işkenceye maruz kalmadığını belirtti.

Yorumlar

19
 • hakdin islam

  5 ay önce Şikayet Et katiller
 • Huy

  5 ay önce Şikayet Et Yuh sizlere katiller
  Toplam beğeni
 • önce vatan

  5 ay önce Şikayet Et Kaşıkçı yı Muhammet selmanın öldürttüğünü bilmeyen kalmadı ki...ne yargılaması ...Muhammet selmanı mı yargılayacaklar ...???
 • VUSLAT

  5 ay önce Şikayet Et Mınafık zındıklar.Kukla taşeronlar. Kaşıkçının kanında ahında boğulasınız.
  Toplam beğeni
 • DEREKÖYLÜ

  5 ay önce Şikayet Et Madem S.Arabistanın iç meselesi bu cinayet niye ABD ya da AB de işlenmedi. Özellikle niye Türkiye seçildi ?
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.