Haber 7

AP'de rapor öncesi çirkin propaganda

Türkiye düşmanı Kati Piri, skandal raporun oylaması öncesinde Dilek Öcalan ve bir grup PKK yanlısı ile bir araya geldi.
GİRİŞ 14.03.2019 21:08 DÜNYA
Metin Boyutu
AP'de rapor öncesi çirkin propaganda

Hazırladığı sözde raporla Türkiye karşıtlığını bir kez daha ortaya koyan Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye raportörü Kati Piri, oylama öncesinde terör destekçisi HDP'nin Şanlıurfa eski milletvekili Dilek Öcalan ve bir grup terör örgütü PKK destekçisi ile bir araya geldi.

Parlamentoya gelen destekçilerden bazılarının PKK'nın terörist başı Abdullah Öcalan baskılı yelek giymesi de dikkatlerden kaçmadı.


109 OY VERİLDİ

 

Kati Piri'nin, Türkiye hakkında hazırladığı AB müzakerelerinin askıya alınması önerisi, meclis üyelerine sunuldu; 370'e karşı 109 oyla durdurulmasına karar verildi.

Kati Piri yazdığı raporda, Türkiye'nin FETÖ operasyonları karşısında "üzüntü duyduğunu" belirterek, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine gerçekleştirdiği terör operasyonlarını da "endişe verici" olarak nitelendirdi.

 

 

Yorumlar

75
 • Misafir

  5 ay önce Şikayet Et İt ürür kervan yürür Türkiye EU tü istemiyor daha zaten
 • Musti 180

  5 ay önce Şikayet Et Önceleri gizli yapiyordular simdi açık açık yapıyorlar. Bunlar görünenler ya birde göremediklerini var onlar daha tehlikeli.
  Toplam beğeni
 • nadim hatipoğlu

  5 ay önce Şikayet Et eğer bu ve bunun gibiler ülke olsun şahıslar olsun rahatsızsa İNANIN MÜSLÜMAN TÜRKİYE DOĞRU YOLDADIR.
  Toplam beğeni
 • Göktürk

  5 ay önce Şikayet Et terörist katil kuduz it sürüsü salyalarını etrafa saçmış
  Toplam beğeni
 • Yavuz

  5 ay önce Şikayet Et HDP üyeleri böyle terör örgütü destekçiliği yaparken neden bu parti için gerekli yasal süreç yapılmıyor. Kim engelliyor.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.