Haber 7

S-300'ün gizli parçalarını çalarken yakalandı! 14 yıl hapis!

Rus S-300 hava savunma sistemlerinin gizli parçalarını çalmak isterken suçüstü yakalanan Polonya vatandaşı Marian Radzajewski, Moskova'da çıkarıldığı mahkemede casusluk suçları nedeniyle 14 yıl hapse mahkum edildi.
GİRİŞ 25.06.2019 23:12 DÜNYA
Metin Boyutu
S-300'ün gizli parçalarını çalarken yakalandı! 14 yıl hapis!

Rusya hükümetinin 'gizli' nitelediği materyallerin bulunması nedeniyle kamuoyuna kapalı yapılan duruşmada, Radzajewski'nin S-300 parçalarını Polonyalı bir tedarikçi için çalmak istediği ifade edildi.

 

 

Rusya Federal Güvenlik Servisi FSB'nin verilerine göre, önde gelen bir askeri tedarik şirketi, gizli parçaları çalması ve Polonya'ya ihraç etmesi için Radzajewski'yle anlaşma yaptı. Ancak Radzajewski, parçaları çalmaya çalışırken yakalandı.

14 YIL HAPSE MAHKUM EDİLDİ

 

 

Marian Radzajewski, Moskova'da çıkarıldığı mahkemede casusluk suçları nedeniyle 14 yıl hapse mahkum edildi.

Yorumlar

11
 • Jdjsjakk

  3 ay önce Şikayet Et Polonya ise o kesin Almanya adamıdır Almanya kimin adamı o sonraya kalsın
  Toplam beğeni
  • Levrok

   3 ay önce Şikayet Et Niye uyduruyorsun ?
   Toplam beğeni
 • Ali

  3 ay önce Şikayet Et Bu s400 işini gözümüzde çok fazla büyütmeye başladık gibi geliyor. Savunma işi bizi çok yorar biz feth etmeyi severiz onun için saldırı gücümüze çok yıkıcı olmalı. Cipras efendiyi görüyoruz Bi avuç milletiyle bizi tehdit etme cüretini kendinde buluyor. Onun için diyorum ki s400 un esiri olmayalım.
  Toplam beğeni
  • Ahmet

   3 ay önce Şikayet Et Bir avuç dediğin ülkenin arkasında AB, ABD, İsrail, Mısır gibi Türkiye düşmanları var. Yoksa sesleri dahi çıkamaz. Savunmanında büyütülecek bir yanı yok demek ancak karşı tarafı savunanların fikri.
  • nusret

   3 ay önce Şikayet Et konunun devamını getirin lütfen... neyin peşinden gidelim... daha anlaşılır olabilirsiniz...
   Toplam beğeni
 • efekod

  3 ay önce Şikayet Et tabi rus hapisanesinde 14 yılı başarıyla doldurup çıkabilirse ilk 6 ayında beni öldürün diye neolur diye yalvarmaya başlar bile dışardan gelmi bir polonyalı ve rus hapisanesinde hayller yetmez
  Toplam beğeni
 • ali42

  3 ay önce Şikayet Et dünyanın en iyi sistemine boru diyenler sizler değilmisiniz hizmete değil yalana, vatan millet düşmanıyla bir arada olana, sadece heykel dikmekten anlayanlara oy verenler. belki eski çöp dağlarını görmeyeceğiz ama şunu göreceğimizden eminim ARAYACAKSINIZ yapılan hizmetleri
  Toplam beğeni
 • Barış

  3 ay önce Şikayet Et Casusluk dedimi akla fetö gelir. Fetö dedimi siyonizm gelir. Zaten amerika almanyanın geliştirdiği savaş mühimmatlarını çalarak bugüne geldi. Savaş uçaklarından tutun diğer yüksek bilimsel ürünlerin çoğunu almanlar geliştirmştir. Ve almanyanın neden hala abd işgalinde tutulduğu anlaşılmalı. Çünkü Abd almanyayı hala çalmakda.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.