Haber 7

Heyet Ankara'dayken ABD'li generalden büyük terbiyesizlik

ABD'li general Kenneth McKenzie, ABD'nin Suriye Temsilcisi Jeffrey'nin Ankara ziyareti sırasında terör örgütü YPG/PKK elebaşıyla görüştü.
GİRİŞ 22.07.2019 16:28 DÜNYA
Metin Boyutu
Heyet Ankara'dayken ABD'li generalden büyük terbiyesizlik

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey'nin temaslarda bulunmak üzere Türkiye'ye geldiği sırada, ABD Merkez Kuvvetler Komutanı (CENTCOM) General Kenneth McKenzie, Suriye'de YPG/PKK'nın elebaşlarından Şahin Cilo ile görüştü.

 

TERÖ ÖRGÜTÜ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

SDG ismini kullanan terör örgütü YPG/PKK'nın sözde sözcülerinden Mustafa Bali, Twitter'dan, CENTCOM komutanı Orgeneral McKenzie ve DEAŞ Karşıtı ABD Öncülüğündeki Koalisyon'un temsilcilerinden Büyükelçi William Roebuck'un, Suriye'de YPG/PKK işgalindeki bölgeyi ziyaret ettiğini duyurdu.

 

Paylaşılan fotoğraflarda, ABD'li yetkililerin SDG'nin sözde komutanı Cilo ile bir araya geldiği görüldü.

ABD'Lİ HEYET TAM DA ANKARA'YA GÖRÜŞMEYE GELMİŞTİ

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey'nin, Türkiye'de temaslarda bulunmasına saatler kala ABD'li yetkililerin, Suriye'de terör örgütü YPG/PKK elebaşlarıyla bir araya gelmesi dikkatleri çekti.

TÜRKİYE İLE NE KONUŞULACAK?

ABD Dışişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Jeffrey'nin Ankara'da, Suriye'de son dönemde yaşanan gelişmeleri ve Türkiye'nin güvenlik kaygılarını ele alacağı bildirilmişti.

Yorumlar

100
 • Gülmek

  1 ay önce Şikayet Et Kuzey Suriye’de güvenli bölgenin ne kadar sağlıklı olacağını herkes tekrar düşünülmeli .Abd kendi çıkarları için kimsenin kanını canını hedefini düşünmez .
 • VATANSEVER

  1 ay önce Şikayet Et Bu kansız şeytan abd yi biz neden müttefik olarak görüyoruz neden safımızı belli etmiyoruz? Yeter artık abd nin yaptığı hainlikler. Polis kıyafeti giyip abd nin değişik şehirlerinde zenci vatandaşlara eziyet edip vuracaksın zenci isyanı başlatacaksın abd nin en hassas yeri zenciler
  Toplam beğeni
  • lokman

   1 ay önce Şikayet Et aynen neden dinimizin emrettiği gibi yaşamıyoruz onlar sürekli casusluk yapıp ülkeleri parçalama ile uğraşırken biz neden casusluk yapmıyoruz onları parçalamaya çalışmıyoruz nasıl saldırıyorlarsa daha kuvvetli saldırmıyoruz kısasa kısas
 • Hıdır BUDUR

  1 ay önce Şikayet Et TRUMPT AGA BAŞKAN SEN MİSİN PENTAGON MU? : “Askerlerimizi geri çekmek istediğimi söyledim. Burada insanlar çılgına döndüler. Burada, Washington’daki insanlar. Sonra dedim ki, tamam arkada birkaç yüz kadar asker bırakayım.” “Onlar sürekli savaşmak istiyorlar, ayrılmak istemiyorlar ama hayır ben savaşmak istemiyorum. Silah endüstrisi ayrılacağımı duyunca çılgına döndü.”
 • Dadaş

  1 ay önce Şikayet Et Yakında hepsini gömeceğiz oraya son günleri bunların
  Toplam beğeni
 • derin

  1 ay önce Şikayet Et bu centcom küreselci sermayenin elinde. fetö neyse centcom da o aynı yerin uşakları.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.