Haber 7

Dünyaca ünlü oyuncudan tuhaf açıklama! Müslümanlar orada çoğunlukta

Hindistanlı oyuncu ve UNICEF İyi Niyet Elçisi Priyanka Chopra, Los Angeles'ta katıldığı bir konferansta şok bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. Bir seyirci Chopra'yı "nükleer savaşı kışkırtmakla" suçlarken, Chopra ise, "Savaşa düşkün değilim, bir vatanseverim" karşılığını verdi.
GİRİŞ 13.08.2019 16:46 DÜNYA
Metin Boyutu
Dünyaca ünlü oyuncudan tuhaf açıklama! Müslümanlar orada çoğunlukta

Hindistan ordusuna ait jetlerin, Cammu Keşmir bölgesindeki saldırıları düzenlediği iddia edilen Ceyş-i Muhammed'in (JeM) Pakistan'daki kampını vurmasının ardından 26 Şubat'ta bir tweet atan Chopra, "Jain Hind #HindistanSilahlıKuvvetleri" ifadelerini kullanmıştı.

 

 

"Jai Hind" Hindistanlı siyasetçilerin sıkça kullandığı bir slogan ve "Hindistan’ı selamlayın" anlamına geliyor.

Hindistanlı oyuncu ve UNICEF İyi Niyet Elçisi Priyanka Chopra, Los Angeles'ta katıldığı bir konferansta şok bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. Etkinliğin soru-cevap bölümünde söz alarak Chopra'yı suçlayan Pakistanlı bir kadın seyirci, "Senin insanlık hakkında konuşmanı dinlemek biraz zordu çünkü komşun olarak, bir Pakistanlı olarak senin ikiyüzlü olduğunu düşünüyorum. Sen bir UNICEF barış elçisisin ve Pakistan'a karşı bir nükleer savaşa destek veriyorsun. Benim gibi milyonlarca Pakistanlı Bollywood'daki işlerinde sana destek verdi ve sen nükleer savaş istedin" dedi.

 

 

Genç kadına  yanıt veren Priyanka Chopra ise, "savaşa düşkün olmadığını" söylerken, "Savaş gerçekten düşkün olduğum bir şey değil ama ben bir vatanseverim" dedi.

Yorumlar

3
 • hakan

  4 ay önce Şikayet Et demekki sira pakistanda , turkiyenin dostlarini tek tek avliyorlar, ey ummeti musluman ne zaman uyanacagiz elhamdulliallah
  Toplam beğeni
 • Veysi Öztürk

  4 ay önce Şikayet Et Şaşırdık mı HAYIR! Çünkü Cammu keşmirin bu hale gelmesinin temeline bakın. İngiltere 1947'de Hindistan'dan çekilirken, prenslikle yönetilen Keşmir'i Hindistan ya da Pakistan ile birleşme konusunda serbest bıraktı. Nüfusunun yüzde 90'ı Müslüman olan Keşmir halkı, 1947'de Pakistan'a katılmaktan yana tavır alsa da dönemin hintli gayri Müslim prensi, halka rağmen Hindistan ile birleşmeye karar verdi
  Toplam beğeni
 • Hakikat

  4 ay önce Şikayet Et Kafirin en iyisi bile işte bu kadar insan
  Toplam beğeni
 • ali.k

  4 ay önce Şikayet Et küfür tektir
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.