Haber 7

Dört koldan saldırıyorlar! Mısır ve İsrail'den skandal hamle...

Türk Silahlı Kuvvetleri ve Suriye Milli Ordusu'nun başlattığı askeri harekata karşı çıkan Mısır'daki darbeci Sisi rejimi PKK/YPG'li teröristleri Kahire'de ağırladı. Mısır Dışişleri Bakanı Semih Şükri, YPG'lilere destek mesajı verdi. Mısır'ın bu hamlesi sonrası İsrail’den üst düzey bir yetkili de terör örgütü PKK/YPG’ye silah desteği verebileceklerini söyledi.
GİRİŞ 12.10.2019 15:21 DÜNYA
Metin Boyutu
Dört koldan saldırıyorlar! Mısır ve İsrail'den skandal hamle...

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Milli Ordusu'nun (SMO) Suriye'nin kuzeyindeki YPG hedeflerine yönelik başlattığı Barış Planı Harekatı tüm hızıyla devam ediyor.

 

 

Türkiye'nin askeri harekatını kınayan Mısır'daki darbeci Sisi yönetimi, harekatın 4. gününde YPG'li teröristleri Kahire'ye davet etti.

Mısır Dışişleri Bakanı Semih Şükrü tarafından kabul edilen terörist gruba destek mesajları verildi. 

 

 

İSRAİL'DEN YPG'YE SİLAH DESTEĞİ MESAJI

Türkiye’nin Barış Pınarı Harekatı tüm hızıyla sürerken, İsrail’den skandal bir hamle iddiası geldi. İsrail’den üst düzey bir yetkili, terör örgütü PKK/YPG’ye silah desteği verebileceklerini söyledi.

Türkiye’nin başlattığı Barış Pınarı Hareketı öncesinde ABD güçlerinin bölgeden çekilmesi sonrası İsrail’den skandal bir hamle geleceği iddia edildi. İsrailli üst düzey bir yetkili, terör örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG’ye silah desteği yapabileceklerini söyledi.

Yorumlar

336
 • Atakan

  1 ay önce Şikayet Et En iyi silahları abd verdi ama kaçıyorlar mesele silah değil yürek meselesi o da bizde var çok sükür av tüfekleri ile gitsek yine o itleri temizleriz Allah'ım askerlerimizi korusun Allah Türk'ü korusun
 • Şahan

  1 ay önce Şikayet Et Durmak yok golan tepelerine kadar devam, çıkıyormusun bizmi çıkaralım lan itrail
 • Yavuz esmer

  1 ay önce Şikayet Et İkiside şeytanın arkadaşı Tiplerine bakin
 • yiğido

  1 ay önce Şikayet Et Ey alçak kafir sisi ve yandaşları sizlein kanını dökmek bizim için şeref olurdu. masum kardeşlerimizin intikamını almak onur olurdu ahh bir sınır yakınımız olsaydınız.
 • Önce Vatan

  1 ay önce Şikayet Et İsrail bunu yaparsa Türkiye de Filistin e silah desteği verir. Tank - Top - ve füze desteği... İsrail kendini dokunulmaz zannediyor... Arabistan da bir işe yaramadığı kanıtlanan patriot sistemi onları korumaya yetmeyecek !!!
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.