Haber 7

ABD'den skandal Türkiye hamlesi! E-postayla gönderdiler

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, Türkiye'deki Amerikan vatandaşlarına uyarı e-postası gönderdi: Avrupa genelinde radikal grupların saldırıları yaşanırken Türkiye’ye yönelik saldırı olasılığı devam ediyor. Kalabalık mekanlara giderken dikkatli olun, haberleri takip edin.
GİRİŞ 02.12.2019 15:00 DÜNYA
Metin Boyutu
ABD'den skandal Türkiye hamlesi! E-postayla gönderdiler

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, Türkiye'deki Amerikan vatandaşlarına e-posta üzerinden uyarı gönderdi. Mesajda tatil mevsimi sırasında Türkiye'de güvenlik önlemlerinin arttırıldığına dikkat çekiliyor. Avrupa genelinde radikal grupların saldırıları yaşanırken Türkiye'ye yönelik saldırı olasılığının da devam ettiği belirtilen mesajda, terör örgütü üyelerinin özellikle turistik mekanlar, alışveriş merkezleri, havalimanları, gece kulüpleri, restoranlar, ibadethaneler, otogarlar ve batılı turistlerin sık sık tercih ettikleri mekanlara yoğunlaştıkları ifade ediliyor.

 

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, Amerikan vatandaşlarına kalabalık yerlere giderken dikkatli olmalarını, güvenlik planlarını gözden geçirmelerini, çevrelerine sürekli olarak dikkat etmelerini ve medyadaki haber ve uyarıları takip etmelerini tavsiye ediyor.

 

Yorumlar

11
 • E.G

  1 hafta önce Şikayet Et ABD, koruması altındaki teröristlere belirtilen yerlerde terör eylemi yapın diye talimat veriyor açıkça.
  Toplam beğeni
 • barış pınarı

  1 hafta önce Şikayet Et Bir kerede bunların başkentinde patlasın bombaaa ne olur.. Bizimkilerde orda patlasın abi
  Toplam beğeni
 • Fahri25

  1 hafta önce Şikayet Et Saldırıları kendisi yapar ülkeye giren tüm abd vatanları takip edilmelidir.
  Toplam beğeni
 • Demek ki

  1 hafta önce Şikayet Et Demek ki amerika müttefiklerine! yani terörist dostlarına eylem yaptıracak emri vermiş öyle görünüyor.
  Toplam beğeni
  • Dadas.25

   1 hafta önce Şikayet Et yani yollamistirlar
   Toplam beğeni
 • Müco

  1 hafta önce Şikayet Et Eğittiğiniz ypg-pkk lıların tasmasını sıkı tutun bir şey olmaz ama ben tasmayı gevşettim diyorsan o zaman sorumlusu sensin
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.