Haber 7

Zabıt ve İcra Katibi sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu! Mülakat..

Antalya’da yapılan zabıt ve icra katibi alımı için yapılan sınava yoğun talep olmuştu. Başvuru yapan adaylar sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını araştırıyor. Peki zabıt ve icra katibi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözlü mülakat ne zaman?
GİRİŞ 12.07.2018 09:20 EĞİTİM
Metin Boyutu
Zabıt ve İcra Katibi sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu! Mülakat..

Antalya ve ilçe adliyelerine alınacak 298 zabıt ve icra katibi için 2 bin 67 kişi başvuru yaptı. Başvuru esnasında Antalya Bölge Mahkemesi önünde kuyruk oluşmuştu. Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nün izniyle Antalya ve ilçelerine alınacak zabıt ve icra katibi sınavına başvurusu sayısı fazla olunca, sıcak havada oluşan kuyrukta sıkıntı yaşanmaması için 3 ayrı noktada Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerince çadır kuruldu. Çadırlarda bekleyen adaylar, güvenlik noktasında belgeleri kontrol edilerek Antalya Bölge Mahkemesi binasına alındı. İşte zabıt ve icra katibi sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih...

ZABIT VE İCRA KATİBİ SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

 

2 bin 67 kişinin başvurduğu sınava klavye yazımında 3 dakikada en az 90 kelimeyi doğru yazmaları gerekiyor.  Bunu başarıyla tamamlayanlar daha sonra 9 Eylül'de yapılacak sözlü mülakata çağrılacak ve sonuçlar ondan sonra açıklanacak.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.