Bakan Selçuk'tan uzaktan eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ''Uzaktan eğitimle ilgili olarak tüm süreci hafta içi size simülasyonlar ile anlatacağız. Derslerin nasıl izleyeceğini, hangi kanallardan yayın alabileceğinizi, EBA’nın kullanımını örnek videolarla aktaracağız.'' dedi.

GİRİŞ 14.03.2020 09:40 GÜNCELLEME 14.03.2020 10:30 EĞİTİM
Bakan Selçuk'tan uzaktan eğitim açıklaması
Bakan Selçuk'tan uzaktan eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimiz bugünden itibaren evdeler. Bir sonraki hafta uzaktan eğitim başlıyor. Ailelerimizin bizimle işbirliği içinde olmaları çok önemli. Biz gerekli altyapıyı ulusal ölçekte sağladık; velilerimizin de katılımıyla eğitimi zenginleştireceğiz. Uzaktan eğitimle ilgili olarak tüm süreci hafta içi size simülasyonlar ile anlatacağız. Dersleri nasıl izleyeceğinizi, hangi kanallardan yayın alabileceğinizi, EBA'nın kullanımını örnek videolarla aktaracağız" ifadelerini kullandı.

 

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 3
 • yiğido 3 hafta önce Şikayet Et
  Sayın Bakan Okul Tuvaletlerinde sabun yok sabun. Ankara Hasanoğlan dr. Ahmet K. Mıhcıoğlu okulunda sabun yok. milli eğitim müdürü gelmeden önce aranıyor, sabun konuluyor sonrası yine yok. müdür hizmetlilere söz geçiremiyor.
  Cevapla
 • Nnn 3 hafta önce Şikayet Et
  İnsallah karisik duzen kalkar
  Cevapla
 • Tacettin 3 hafta önce Şikayet Et
  Bakanım kendinizi çok yıpratmayın. Çok fazla da üzülmeyin. Nankörlük diz boyunu geçti hainliğe doğru yükseliyor. Yapılanlar görülmüyor. Aha örnek reis. Adam ömrünü tüketti bu ülke için gene de yaranamıyor kimseye. Siz de çok yormayın kendinizi. Derdi ders olan arayıp bulur ulaşır ona.
  Cevapla
 • ney 3 hafta önce Şikayet Et
  tam bir saman yığını yorum yapmışsın.. ülken için yorulmazsan CHP gibi hizmet etmeyen gevşekler gibi olursun..
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR