Haber 7

İsrail'den yeni Türkiye kararı: İthalatı durdurduk

Türkiye'nin çok sert tepkisi karşısında çılgına dönen İsrail'in Tarım Bakanı Uri Ariel, Türkiye'den tarım ürünleri ithalatını dondurduğunu açıkladı.
GİRİŞ 16.05.2018 00:05 EKONOMİ
Metin Boyutu
İsrail'den yeni Türkiye kararı: İthalatı durdurduk

ABD'nin Kudüs'teki büyükelçilik açılışını protesto eden silahsız Filistinlileri acımasızca katleden İsrail, şımarıkça tavırlarını sürdürüyor.

KATİL DEVLET ÇILGINA DÖNDÜ: TARIM ÜRÜNÜ İTHALATINI DURDURDUK

 

Katliamların ardından, kendisine en sert tepkiyi gösteren Türkiye'ye diş bileyen İsrail, Türkiye'den tarım ürünleri ithalatını dondurduğunu açıkladı.

Kararını Twitter'dan duyuran terör devleti İsrail'in Tarım Bakanı Uri Ariel, Türkiye hakkında 'iki yüzlü' ifadesini kullanarak, "İsrail'e ahlak dersi vermeye çalışan bir ülkeye destek olmayacağız" dedi.

Yorumlar

273
 • Dağdelenoğlu

  10 ay önce Şikayet Et Göraşetten Dünyaya Bakış: Türkiye siyonist rejimle bütün ticari, askeri, siyasi ilişkilerini kesmeli. Mısır ve suudilerle olan ilişkilere güveniyor herhalde. İsrailllilerin yaptığı tek iş ABD'den silah alıp, soykırım yapmak.
  Toplam beğeni
 • Yeter

  10 ay önce Şikayet Et Suyunu kesesip bazı yaptırımlar uygulayalım.
  Toplam beğeni
 • DüşmanUyumuyor

  10 ay önce Şikayet Et Siyonistlerin kafası mükemmel çalışıyor.Önce dövizle ülkelere saglam bir bir tasma takıyor,sonra istemedigi ülke liderini bir şekilde görevden alıp kendi adamlarını getiriyor.Sonra dünyada istedigi gibi at oynatıyor.Ülkelere tasmayı taktıgı için hiç bir birşey yspamıyor.
 • Şeyma

  10 ay önce Şikayet Et Yahudi mallarına boykot.
  Toplam beğeni
 • ——————-

  10 ay önce Şikayet Et BiZ
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.