Haber 7

AVM'lere tatil ayarında yeni gelişme! İptal edildi

Ankara Valiliği’nin daha önce Başkent’te Ramazan bayramının ilk günü kapalı olacağını duyurduğu AVM’lerle ilgili sürpiz bir gelişme yaşandı. Bu bayramda inisiyatif AVM’lere bırakıldı.
GİRİŞ 14.06.2018 15:06 EKONOMİ
Metin Boyutu
AVM'lere tatil ayarında yeni gelişme! İptal edildi

ANKARA Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü’nün 7 Haziran’da Ankara’daki AVM’lere gönderdiği ‘AVM’lerin Ramazan ve Kurban bayramlarının 1’inci günü ile her yıl 1 Ocak’ta kapalı olacağı’ yönündeki talimatın, bu bayramda uygulanmayacağı öğrenildi. Hürriyet Ankara’nın edindiği bilgilere göre, yarın kentteki AVM’lerin açık ya da kapalı olması, AVM yönetimlerinin inisiyatifine bırakıldı. Öte yandan, kararın geçerliliğini sürdürdüğü ancak bu bayram için ertelendiğini kaydedildi. Ankara Ticaret İl Müdürlüğü tarafından AVM yönetimlerine iletilen bilgi doğrultusunda bugün AVM’ler 14.00-22.00 arasında açık olabilecek. 

BİR SONRAKİ BAYRAMA KALDI

 

Ankara Valiliği’nin kararı doğrultusunda, önümüzdeki bayram(1’inci günleri) ve 1 Ocak’ta, kentteki AVM’ler tatil olacak.

Yorumlar

4
 • ahmet

  9 ay önce Şikayet Et bazı insanların asker, öğretmen, polis gibi görev yeri ücra illerde çok ufak ilçe ve köyler olabiliyor. memleketlerine ve büyük şehirlere gelme imkanları kısıtlı. bayramlarda 1-2 gün geliniyor. çalıştıkları yerlede bulamadıkları giyim vs. gibi alışverişlerini yapıyorlar. kendimden biliyorum. bayram tatili bu gibi kişilerin alışverişi için büyük fırsat. o nedenle avm' lerin bayramda açık olması iyidir.
  Toplam beğeni
 • Emir

  9 ay önce Şikayet Et Bayramda avmye gitmek
 • Ramazan

  9 ay önce Şikayet Et Neden korkuyorsunuz kapatın esnaf iş yapsın kardeşim avm ler ülkeye zarar esnaf bırakmadılar görün artık
  Toplam beğeni
 • Alperen

  9 ay önce Şikayet Et Her sokaga market açın her yere avm acın
  Toplam beğeni
 • Ayşe

  9 ay önce Şikayet Et AVM sahipleri zengin insanlar sonuçta paranın sözü heryerde geçer.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.