Haber 7

İflas ettiği iddia edilmişti... Açıklama geldi

Ekim ayında konkordato talep eden Pamukkale Turizm'in dün mahkeme tarafından iflasına karar verildiğine ilişkin iddiaya ilk açıklama bugün geldi. Firmadan yapılan açıklamada hukuki sürecin devam ettiğine vurgu yapılırken seferlerde ise hiçbir değişiklik olmadığı belirtildi.
GİRİŞ 25.01.2019 14:33 EKONOMİ
Metin Boyutu
İflas ettiği iddia edilmişti... Açıklama geldi

Pamukkale Turizm'in ekim ayında üç ay geçici mühlet aldığı konkordato davası görüldü. Ajanslara düşen bilgiye göre ise İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, konkordato talebinin reddine karar vererek geçici mühlet kararını uzatmadı.

 

Konkordatonun başarıya ulaşamayacağının ve firmanın ticari faaliyetlerini sürdürmesine imkan olmadığının anlaşılması üzerine Pamukkale Turizm'in iflasına karar verildiği iddia edildi.

Konuyla ilgili Pamukkale firması ise farklı bir açıklama yayınladı.

 

Seferlerde değişiklik yok!

Pamukkale Turizm tarafından yapılan açıklama:

Ülkemizin ulusal bir değeri, Pamukkale Turizm olarak sizleri sevdiklerinize ulaştırmaya devam etmek üzere çabamızı sürdürmekteyiz. Bir süredir yaşadığımız olumsuzlukları aşabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz başvurular ve hukuki süreçler devam etmektedir. Seferlerimizde hiçbir değişiklik olmayıp, bu döneme özel faaliyet iznimiz alınmıştır. Tüm çalışmalarımız normal seyrinde devam etmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi bu süreçte de standartlarımızdan taviz vermeyeceğiz. Sevgi ve güven ile yıllardır bizi tercih eden tüm yolcularımızın bizleri yalnız bırakmayacaklarına inancımız tamdır. Destekleriniz için yürekten teşekkürler.

Yorumlar

3
 • Hamdi

  7 ay önce Şikayet Et Allah yardımcınız olsun nerde varsa yardım etsin türkiyemize selamet versin amin
 • trek

  7 ay önce Şikayet Et İNSAALLAH iflas etmezsiniz hiç bir sirket iflas etmez. bir cok insan aile bu gibi şirketlerden ekmek yiyor
  Toplam beğeni
 • Tahsin usta

  7 ay önce Şikayet Et Otobüsler çok pahalı, kazıklanmak istemiyorsanız birlik olun araç fiyatları epey uçtu.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.