Haber 7

Artık sona gelindi... 4 kenti birbirine bağlayacak!

Türkiye'nin önde gelen turistik merkezlerini birbirine bağlayacak çevre yolu projesinin en zorlu etabı olarak gösterilen Honaz Tüneli'nin yapım çalışmalarında sona yaklaşıldı.
GİRİŞ 11.07.2019 21:24 EKONOMİ
Metin Boyutu
Artık sona gelindi... 4 kenti birbirine bağlayacak!

Denizli Valiliğinden yapılan açıklamada, Vali Hasan Karahan'ın, Denizli'yi, İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya'ya bağlayacak çevre yolu üzerindeki tünelde incelemelerde bulunduğu bildirildi.

 

 

Karahan'ın Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Kontrol Şefi Devrim Günak'tan çalışmalar hakkında bilgi aldığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Günak, kazı çalışmalarında sol tüpte 2 bin 537, sağ tüpte 2 bin 285 metre olmak üzere toplamda 4 bin 822 metre ilerleme sağladıklarını, kalan tünel uzunluğunun ise 244 metre olduğunu kaydetti. Böylelikle tüneldeki kazı çalışmalarının yüzde 95,2'sinin, nihai iç kaplama betonunun da yüzde 41'inin tamamlandığını belirtti."

 

 

Açıklamada, Vali Karahan'ın işçilerle bir süre sohbet ettiği ve kazı çalışmalarının bittiği sol tüpten araçla geçiş yaptığı ifade edildi.

Yorumlar

11
 • sakar şakir

  3 ay önce Şikayet Et ne gerek var böyle tünellere verin parasını emekliye memura bak oyunuz nasıl tavan yapıyor
 • ömer f

  3 ay önce Şikayet Et Allah devletimize zeval vermesin, vurdukça kazmayı kafirler ve hainler titresinler.
 • soner

  3 ay önce Şikayet Et ALLAH ım devletimizi sen koru vatanımıza milletimize zeval verme
 • ##MAZİ##

  3 ay önce Şikayet Et devlet toprak mahsulleri eliyle patates sogan alsin. depo olarak kullansin yazik degilmi bize. hakediyormuyuz sanki
 • rıdvan

  3 ay önce Şikayet Et resi devler ligin de savaş verir ken içteki ler patates soğanın ve yeni hülya ların peşin den gidip reis e ihanet ediyorlar
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.