Haber 7

İstanbul Havalimanı için önemli karar! Erdoğan imzaladı

İstanbul Havalimanı, uluslararası giriş-çıkışlara açık daimi hava hudut kapısı oldu.
GİRİŞ 15.08.2019 10:58 EKONOMİ
Metin Boyutu

ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

 

 

Buna göre, İstanbul Havalimanı'nın uluslararası giriş-çıkışlara açık daimi hava hudut kapısı olarak tespitine Pasaport Kanunu gereğince karar verildi.

Bir diğer Cumhurbaşkanı Kararı ile de Karayolu Taşıma Kanunu kapsamındaki uluslararası taşımalara ilişkin yetkinin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca her yıl belirlenecek kotalar dahilinde Türk limanlarından kendi ülkelerine yapacakları taşımalarda kullanılmak üzere Özbekistan Cumhuriyeti plakalı taşıtlara da verilmesi kararlaştırıldı.

 

 

Yorumlar

0
 • Hasanbb

  3 ay önce Şikayet Et Alan çok iyi. Ama uçaklar neden körüklere yanaşamıyor. Sorun ne? Bagaj için çok bekliyoruz! Fakat bana sorarsanız hala gönlüm Atatürk ten yana.
  Toplam beğeni
  • fatih akman

   3 ay önce Şikayet Et usta daha çok yeni havalimanı. eksikleri görüp zaman içerisinde gelişme gösterecektir. bir çok alanda iyileştirme yapılacaktır. mutlaka memnuniyet düzeyi artacaktır. böyle bir yatırıma biraz sabır gösterirsek 2-3 yıl sonra inanılmaz bir seviyeye geleceğine şahit olacağız inşallah. sabiha gökçen in gelişim sürecini takip eden birisi olarak söylüyorum bunu.
   Toplam beğeni
 • vatandaş

  3 ay önce Şikayet Et Reis şu Özbek kardeşlerini iyice terbiye etmek lazım. Kerimovdan sonra iyi günler geldi. Buzlar eridi şimdi başıboş bırakmamak lazım.
  Toplam beğeni
 • gurbetci

  3 ay önce Şikayet Et çok guzel bir hava alani maasallah sayin cumhur baskanimiza butun bu emeklerini bosa çikartmazlar her sey baris içersinde olsun emegi geçen herkeze hayirli ugurlu olsunellerine saglik
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.