Haber 7

Hadsiz vekilde AB'ye çağrı: Türkiye'ye Volkswagen fabrikası kurulmasın

Bulgaristan Milliyetçi Hareket Partili, Avrupa Parlamentosu milletvekili Angel Cambazki, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'na çağrıda bulunarak Volkswagen'in Türkiye'de fabrika kurmasının engellenmesini talep etti.
GİRİŞ 18.09.2019 23:57 EKONOMİ
Metin Boyutu
Hadsiz vekilde AB'ye çağrı: Türkiye'ye Volkswagen fabrikası kurulmasın

Bulgaristan medyasına konuşan Angel Cambazki, Alman şirketin fabrikasını 'çevreyle ilgili hiçbir mevzuata uymayan ve havayı dilediği gibi kirleten, insan haklarını ihlal eden, gazetecileri tutuklayan ve hapse atan Türkiye'de' inşa etme kararı almak üzere olduğunu belirtti.

 

 

"AVRUPA'NIN PARALARI İSLAMLAŞMA SÜRECİNDE BULUNAN ÜLKEYE GİTMESİN, ERDOĞAN FİNANSE EDİLMESİN"

AB Komisyonu Başkanı  Jean-Claude Juncker'e seslenen Cambazki, bu anlaşmanın hayata geçirilmesinin önüne geçilmesini ve Avrupa'nın paralarının İslamlaşma sürecinde bulunan ülkeye gönderilmemesini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın finanse edilmesinin önüne geçilmesini talep etti.

 

 

BAKAN PEKCAN "YERİ BİLE BELLİ" DEMİŞTİ

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Alman otomotiv markası Volkswagen'in Türkiye'de kurması beklenen fabrikayla ilgili, "Manisa'da yapılacak, yöresi bile belli" açıklamasında bulunmuştu.

Yorumlar

71
 • Yorum

  2 ay önce Şikayet Et Ticaret şantaj, blöf, tehdit tanımaz. Türkiye'den daha iyi bir pazar ve imkan sunan bir yer varsa defolsun gitsin. Kuzu kuzu gelecek, hepsi gelecek.
  Toplam beğeni
 • Kayi boyu

  2 ay önce Şikayet Et Bulgar sayemizde yasamaga calisan 5 avroya tenenzül eden 380km yolun 180km anca yapabilen gurbetci parasiyla hirsizin önde gideni.
  Toplam beğeni
 • cevdet

  2 ay önce Şikayet Et ne fabrıkası montajı yapılıyor zamanında toyota ford kurmuştu ne oldu bütün parçalar dişardan geleçek bizden farını bile almazlar gümrük vergisinden kaçmak için
 • adam gibi

  2 ay önce Şikayet Et vw otursun seyer etsin daha iyi reklam olamizdi ....
 • Hdp Chp

  2 ay önce Şikayet Et Haberin başlığını görünce acaba hanhi Hdpkk vekili söyledi diye girdim. Meğer başka yoldaşlarıymış ;)
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.