Haber 7

Milyonlara müjde! 29 Ekim 2019'da açılacak

Sabiha Gökçen Havalimanı-Tavşantepe Raylı Sistem Metro Hattı 29 Ekim 2019'da açılacak.
GİRİŞ 05.11.2018 10:38 EMLAK
Metin Boyutu
Milyonlara müjde! 29 Ekim 2019'da açılacak

İstanbulun şehir havalimanı Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanını İstanbulda ki metro hattına entegre edecek olan Sabiha Gökçen Havalimanı-Tavşantepe Raylı Sistem Metro Hattının açılacağı tarih belli oldu. Pendik Belediye Başkanı Dr.Kenan Şahin, sosyal medya platformu twitter üzerinden yaptığı açıklama metro hattının 29 Ekim 2019 tarihinde açılacağını belirtti.

Şahin, "Kaynarca-Kurtköy-Sabiha Gökçen hattımız, Tavşantepeden Sabiha Gökçene kadar ki kısmı Ulaştırma Bakanlığımız tarafından yapılıyor. Şu anda alt yapı çalışmalarımızın çok önemli bir kısmı bitti. Sinyalizasyon ve diğer çalışmalar devam ediyor. 29 Ekim 2019 tarihi fiili olarak ve resmi olarak açılış tarihi ama biz sürecin daha hızlı bitmesi için çalışmaları devam ettiriyoruz. 2019 yılında inşallah Kadıköyden Sabiha Gökçen Havalimanına kadar kesintisiz ulaşımın sağlanacağı metro hattına hep beraber erişmiş olacağız" dedi.
 

 

 

Yorumlar

3
  • fatih akman

    11 ay önce Şikayet Et Alttaki yoruma katılıyorum, indi bindi çok vakit alıyor.
  • Ne iş

    11 ay önce Şikayet Et Her zaman metro sonra yapılıyor!
  • Doğulu

    11 ay önce Şikayet Et parca parca metro oldu. bunları birleştirin bir işe yarasın. indi bindi yaparak insanları metro kovalayarak işe gitmesin.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.