Haber 7

Kare kare görüntülendi! İşte o oteller...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un durdurulduğunu açıkladığı otel inşaatları havadan görüntülendi. Bodrum'daki koylarda bulunan 4 otelin kıyı alanlarının işgal edildiği, havadan drone çekimiyle net görüldü.
GİRİŞ 23.08.2019 12:07 EMLAK
Metin Boyutu
Kare kare görüntülendi! İşte o oteller...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, salı günü, Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait tekneyle Bodrum'un Tilkicik, Küçükbük ile Demirbükü koylarında kaçak yapılaşma ve çevre temizliğine ilişkin denetim yaptı.

 

 

Denetimlerde kıyılara yakın bulunan balık çiftliklerini de gezen Bakan Kurum, 1611 konut ve 4 otel inşaatının durdurulduğunu belirtti.

 

 

DRONE İLE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

Durdurulan 4 otel inşaatı, drone ile havadan görüntülendi. Gölkey Mahallesi'ndeki Demirbükü Rezidans ve Nef Reserve, Göltürkbükü'ndeki Bo Viera Otel ile Yalıçiftlik'teki tatil köyü Four Seasons'ın inşaat çalışmalarında, kıyı alanlarındaki yapılaşma gözler önüne serildi.

Kıyı alanlarının işgal edildiği, havadan drone çekimiyle net görüldü.

Kıyı alanlarının işgal edildiği, havadan drone çekimiyle net görüldü.

 

Yorumlar

1
 • Gerçekler

  4 hafta önce Şikayet Et CHP'nin kazandığı yerler değilmi buralar :) Nedense sus puslar
  Toplam beğeni
  • Osman

   4 hafta önce Şikayet Et Kim bilir chp li belediyelere neler vaadettiler yoksa belediye keriz mi bu yapılaşmaları izleyecek siz andavallıları uyutun anca gezici 3-5 ağaç severler sizi biz sizin ceninize kadar biliriz
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.