Haber 7

TOKİ'den günde 10 lira taksitle ev imkanı!

TOKİ vatandaşları ucuza ev sahibi yapmaya devam ediyor. Yeni konut proje ilanlarını resmi sitesinde yayınlayan kurum günde 10 lira peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuyor.
GİRİŞ 16.10.2019 16:10 EMLAK
Metin Boyutu
TOKİ'den günde 10 lira taksitle ev imkanı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa edilen konutlarla her yıl on binlerce vatandaşa ev sahibi olma imkanı sağlanıyor. Uygun fiyatlarla  TOKİ  tarafından satışa çıkartılan konutlar vatandaşlar tarafından yakından izleniyor. Son olarak yakın bir zaman içerisinde 50 bin konut projesi kuraları çekilip listelerde bulunan isimler açıklandı. 

 

 

Kurum tarafından Eylül ayı ucuz konut ilanları açıklandı. Konutlar 10 bin peşinatla 360 TL taksitle satılabiliyor. Şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile bunların dul ve yetimlerine 240 ay vadeli sabit taksit ödemeli konut satışı yapılıyor. Satışa çıkarılan konutlar için peşinat oranları, projeye göre yüzde 10, 12, 15, 20, 25 olarak değişiyor. Ödenen peşinata göre vade de uzayabiliyor. Vade süreleri de projeye göre 96, 108, 120, 180, 216 ve 240 aya denk geliyor.

TOKİ'DEN GÜNDE 10 LİRA TAKSİTLE EVLER

 

 

TOKİ dar gelirli vatandaşları ucuza ev sahibi yapıyor. Bu kapsamda yeni konut proje ilanlarını resmi sitesinde açıklandı. Ev fiyatlarının uygunluğu ise dikkatlerden kaçmadı. TOKİ'nin dar gelirliler için hazırladığı bu projede evler günde 10 lira taksitle satışa çıkarılıyor. 

TOKİ'DEN UCUZ EVLER

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye geneli satış listesi için beklenen listeyi açıkladı. Yayımlanan yeni listeye göre TOKİ ev sahibi olmak isteyen alt gelir grubu vatandaşlar için çekilişsiz kurasız açık satış yöntemi ile sadece 10 bin lira peşinatla ev sahibi olma fırsatı sağlıyor.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.