Haber 7

"milli eğitim bakanlığı" Etiketini İçeren Haberler

Okullara yaz tatili düzenlenmesi! MEB bakanı Selçuk yeni sistemi açıkladı Okullara yaz tatili düzenlenmesi! MEB bakanı Selçuk yeni sistemi açıkladı
6-7 Nisan (AÖL) Açık lise 2.dönem sınav sonuçları açıklandı mı?  6-7 Nisan (AÖL) Açık lise 2.dönem sınav sonuçları açıklandı mı?
FETÖ'nün yeni oyunu deşifre oldu FETÖ'nün yeni oyunu deşifre oldu
Genç Bilallerimiz Ankara'da buluştular Genç Bilallerimiz Ankara'da buluştular
MEB’den ‘Mavi Balina’ya karşı siber güvenlik portalı MEB’den ‘Mavi Balina’ya karşı siber güvenlik portalı
LGS başvurularının süresi uzatıldı LGS başvurularının süresi uzatıldı
Açık Lise - AÖL 2.dönem sınav sonucu MEB ne zaman belli olacak? Açık Lise - AÖL 2.dönem sınav sonucu MEB ne zaman belli olacak?
MEB Bakanı Ziya Selçuk'dan LGS sınavı ile ilgili çok önemli açıklama! MEB Bakanı Ziya Selçuk'dan LGS sınavı ile ilgili çok önemli açıklama!
20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için önemli gelişme 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için önemli gelişme
Açık Lise 2.dönem yeni sınav tarihi belli oldu! Sınava girecek öğrenciler... Açık Lise 2.dönem yeni sınav tarihi belli oldu! Sınava girecek öğrenciler...
2019 AÖL 2.dönem soru ve cevapları (Açköğretim Lisesi çözümlü çıkmış sorular) 2019 AÖL 2.dönem soru ve cevapları (Açköğretim Lisesi çözümlü çıkmış sorular)
MEB'den ek ders müfredatına yönelik açıklama MEB'den ek ders müfredatına yönelik açıklama
20 bin sözleşmeli öğretmen başvurusu nasıl yapılır? Öğretmen alımı branş dağımı 20 bin sözleşmeli öğretmen başvurusu nasıl yapılır? Öğretmen alımı branş dağımı
1 Nisan günü okullar tatil olur mı? Okullarda seçim tatili kaç gün olur? 1 Nisan günü okullar tatil olur mı? Okullarda seçim tatili kaç gün olur?
20 bin öğretmen atamasının branş dağılımı belli oldu 20 bin öğretmen atamasının branş dağılımı belli oldu
2019 Bilsem sınav sonuçları MEB tarafından ne zaman açıklanacak? 2019 Bilsem sınav sonuçları MEB tarafından ne zaman açıklanacak?
Okullar ne zaman kapanacak, yaz tatili başlangıç - bitiş tarihi (MEB)... Okullar ne zaman kapanacak, yaz tatili başlangıç - bitiş tarihi (MEB)...
MEB 20 bin öğretmen alımı branş kontenjan sayıları ve başvuru tarihi! MEB 20 bin öğretmen alımı branş kontenjan sayıları ve başvuru tarihi!
Bakan Selçuk açıkladı: Mart ayında Ankara'da başlıyor! Bakan Selçuk açıkladı: Mart ayında Ankara'da başlıyor!
LGS 5.örnek soruları! 2019 Şubat ayı Liseye Geçiş Sınavında çıkacak sorular! LGS 5.örnek soruları! 2019 Şubat ayı Liseye Geçiş Sınavında çıkacak sorular!
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.