Haber 7

"söz son bölüm" Etiketini İçeren Haberler

Söz 84.bölüm 2.fragmanı: Finalde Çolak toplu katliam için kolları sıvadı! Söz 84.bölüm 2.fragmanı: Finalde Çolak toplu katliam için kolları sıvadı!
Söz 83.bölüm 2.fragmanı: Gözler Yavuz'a çevrildi! Tüm umutlar tükendi mi? Söz 83.bölüm 2.fragmanı: Gözler Yavuz'a çevrildi! Tüm umutlar tükendi mi?
Söz 82.bölüm fragmanı ekranda: Albay'ın başına her an her şey gelebilir! Söz 82.bölüm fragmanı ekranda: Albay'ın başına her an her şey gelebilir!
Söz 81.bölüm 2.fragmanı: Her şeyi göze aldı! Gözünü bile kırmadan... Söz 81.bölüm 2.fragmanı: Her şeyi göze aldı! Gözünü bile kırmadan...
Söz 80.bölüm 2.fragmanı: Dragan'a ağzının payını veriyor! Sert sözler... Söz 80.bölüm 2.fragmanı: Dragan'a ağzının payını veriyor! Sert sözler...
Söz 79.bölüm fragmanı: Kimi nerede nasıl öldüreceğime ben karar veririm! Söz 79.bölüm fragmanı: Kimi nerede nasıl öldüreceğime ben karar veririm!
Söz 78.bölüm 2.fragmanı: Yavuz birbiri ardına intikam yeminleri ediyor! Söz 78.bölüm 2.fragmanı: Yavuz birbiri ardına intikam yeminleri ediyor!
Söz 77.bölüm 2.fragmanında büyük şok! Derya, son nefesini mi verecek? Söz 77.bölüm 2.fragmanında büyük şok! Derya, son nefesini mi verecek?
Söz 76.bölüm 2.fragmanında işler kızışıyor: ''Buraya kadarmış Dragan!'' Söz 76.bölüm 2.fragmanında işler kızışıyor: ''Buraya kadarmış Dragan!''
Söz 75.bölüm fragmanı: Operasyon sırasında dengeleri değiştirecek olay! Söz 75.bölüm fragmanı: Operasyon sırasında dengeleri değiştirecek olay!
Söz 74.bölüm 2.fragmanı: Gözünü bile kırpmadan canını feda etti... Söz 74.bölüm 2.fragmanı: Gözünü bile kırpmadan canını feda etti...
Söz 73.bölüm 2.fragmanı: Yavuz'dan takdire şayan sözler! Vurulacak mı? Söz 73.bölüm 2.fragmanı: Yavuz'dan takdire şayan sözler! Vurulacak mı?
Söz 72.bölüm 2.fragmanı: Büyük bir oyunun içinde mi? Cevapsız sorular! Söz 72.bölüm 2.fragmanı: Büyük bir oyunun içinde mi? Cevapsız sorular!
Söz 69.bölüm 2.fragmanı: Yavuz, Dragan'ın işini bitirmeye hazırlanıyor! Söz 69.bölüm 2.fragmanı: Yavuz, Dragan'ın işini bitirmeye hazırlanıyor!
Söz 68.bölüm 2.fragmanı: Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! O patlama... Söz 68.bölüm 2.fragmanı: Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! O patlama...
Söz 67.bölüm 2.fragmanında Yavuz iki arada bir derede! Albay ölecek mi? Söz 67.bölüm 2.fragmanında Yavuz iki arada bir derede! Albay ölecek mi?
Söz 66.bölüm fragmanı geldi mi? Açığını yakalayıp kaçış imkanı bırakmadı! Söz 66.bölüm fragmanı geldi mi? Açığını yakalayıp kaçış imkanı bırakmadı!
Söz 65.bölüm 2.fragmanı: Hem Ateş hem de Derya ölümle burun buruna... Söz 65.bölüm 2.fragmanı: Hem Ateş hem de Derya ölümle burun buruna...
Söz 64.bölüm 2.fragmanı yayında: Yavuz'dan Derya'ya manidar sözler... Söz 64.bölüm 2.fragmanı yayında: Yavuz'dan Derya'ya manidar sözler...
Söz 63.bölüm fragmanı yayında! Karabatak, korkusuzca meydan okuyor... Söz 63.bölüm fragmanı yayında! Karabatak, korkusuzca meydan okuyor...
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.