Haber 7

"bekçi alımı" Etiketini İçeren Haberler

İŞKUR'dan özel sektöre bekçi alımı devam ediyor. Başvuru şartları neler? İŞKUR'dan özel sektöre bekçi alımı devam ediyor. Başvuru şartları neler?
Bakan Soylu'dan müjde: 8 bin bekçi alacağız Bakan Soylu'dan müjde: 8 bin bekçi alacağız
Farklı kurumlara ülke geneli Bekçi alımı! Başvuru ekranı ve şartları... Farklı kurumlara ülke geneli Bekçi alımı! Başvuru ekranı ve şartları...
2019 Bekçilik sınavı ne zaman kaç soru sorulacak? Parkur nasıl olacak? 2019 Bekçilik sınavı ne zaman kaç soru sorulacak? Parkur nasıl olacak?
İŞKUR'dan farklı illere bekçi alımı! Başvuru şartları neler? İŞKUR'dan farklı illere bekçi alımı! Başvuru şartları neler?
İŞKUR'dan çeşitli kurumlara Bekçi alımı! Başvuru ekranı ve şartları... İŞKUR'dan çeşitli kurumlara Bekçi alımı! Başvuru ekranı ve şartları...
2019 Bekçi alımı başvuru formunu Polis Akademisi bugün açıklayacak mı? 2019 Bekçi alımı başvuru formunu Polis Akademisi bugün açıklayacak mı?
Bekçi ve polis alımı ne zaman? Bakan Soylu açıkladı Bekçi ve polis alımı ne zaman? Bakan Soylu açıkladı
8 bin bekçi alımı ve sınavı! 2019 EGM alımı, yaş, kilo ve genel şartlar... 8 bin bekçi alımı ve sınavı! 2019 EGM alımı, yaş, kilo ve genel şartlar...
10 bin 500 yeni bekçi alımı ne zaman yapılacak? Askerlik şartı kalktı mı? 10 bin 500 yeni bekçi alımı ne zaman yapılacak? Askerlik şartı kalktı mı?
10 bin bekçi alımı ne zaman? Şartları, başvuruları tarihi ve yaş sınırı 10 bin bekçi alımı ne zaman? Şartları, başvuruları tarihi ve yaş sınırı
Süleyman Soylu, polis ve bekçi alımları ile ilgili müjde verdi! Başvurular ne zaman? Süleyman Soylu, polis ve bekçi alımları ile ilgili müjde verdi! Başvurular ne zaman?
2018 Bekçi alımı yazılı sınavı giriş yerleri açıklandı mı? Sınavda neler var? 2018 Bekçi alımı yazılı sınavı giriş yerleri açıklandı mı? Sınavda neler var?
Bekçi alımı için başvurular başladı! İşte detaylar Bekçi alımı için başvurular başladı! İşte detaylar
7 bin bekçi alımı için ön başvuru başladı 7 bin bekçi alımı için ön başvuru başladı
14 bin 500 bekçi alım şartları belli oldu! 2018 bekçi alımları ne zaman? 14 bin 500 bekçi alım şartları belli oldu! 2018 bekçi alımları ne zaman?
2017 Lise mezunu Bekçi alım sınav sonuçları açıklandı mı? Öğrenme sayfası... 2017 Lise mezunu Bekçi alım sınav sonuçları açıklandı mı? Öğrenme sayfası...
Ankara bekçi alım başvurusu için son saatler! Başvuru nasıl yapılır? Ankara bekçi alım başvurusu için son saatler! Başvuru nasıl yapılır?
Bekçi alımı başvurularında son dört gün Bekçi alımı başvurularında son dört gün
Adana, Hatay ve Mersin bekçi alım başvurusu nasıl yapılır? İşte, başvuru şartları... Adana, Hatay ve Mersin bekçi alım başvurusu nasıl yapılır? İşte, başvuru şartları...
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.