Haber 7

"kızım son bölüm" Etiketini İçeren Haberler

Kızım 34.bölüm fragmanı: Yüzdeki tebessümü bir an bile eksiltmeyen final! Kızım 34.bölüm fragmanı: Yüzdeki tebessümü bir an bile eksiltmeyen final!
Kızım 33.bölüm 2.fragmanı: Mutluluğunu anında yerle bir eden tatsız olay! Kızım 33.bölüm 2.fragmanı: Mutluluğunu anında yerle bir eden tatsız olay!
Kızım 32.bölüm fragmanı: Havada aşk kokusu var! En romantik sahneler... Kızım 32.bölüm fragmanı: Havada aşk kokusu var! En romantik sahneler...
Kızım 31.bölüm fragmanı ekranda: Demir, herkesi ters köşe mi yatıracak? Kızım 31.bölüm fragmanı ekranda: Demir, herkesi ters köşe mi yatıracak?
Kızım 30.bölüm 2.fragmanı: Demir, namlunun ucunda! Tetiği çekecek mi? Kızım 30.bölüm 2.fragmanı: Demir, namlunun ucunda! Tetiği çekecek mi?
Kızım 28.bölüm fragmanı: Ahmet'ten ölümcül kumpas! Canından mı olacak? Kızım 28.bölüm fragmanı: Ahmet'ten ölümcül kumpas! Canından mı olacak?
Kızım 27.bölüm fragmanı: Öykü'den takdire şayan sözler! Babası mest oldu Kızım 27.bölüm fragmanı: Öykü'den takdire şayan sözler! Babası mest oldu
Kızım 26.bölüm fragmanı: Tüm hesaplar bozuldu! Daha da kötüye gitti... Kızım 26.bölüm fragmanı: Tüm hesaplar bozuldu! Daha da kötüye gitti...
Kızım 25.bölüm 2.fragmanında Öykü için umutlar yeniden yeşerecek mi? Kızım 25.bölüm 2.fragmanında Öykü için umutlar yeniden yeşerecek mi?
Kızım 24.bölüm fragmanı: Demir artık yalnız değil! En büyük destekçi... Kızım 24.bölüm fragmanı: Demir artık yalnız değil! En büyük destekçi...
Kızım 23.bölüm fragmanı: Cemal, Öykü'nün hayatında neleri değiştirecek? Kızım 23.bölüm fragmanı: Cemal, Öykü'nün hayatında neleri değiştirecek?
Kızım 19.bölüm 2.fragmanında Cemal, ikinci kez Öykü'yü hedef alıyor... Kızım 19.bölüm 2.fragmanında Cemal, ikinci kez Öykü'yü hedef alıyor...
Kızım 18.bölüm 2.fragmanı: İki arada bir derede! Hangisini seçecek? Kızım 18.bölüm 2.fragmanı: İki arada bir derede! Hangisini seçecek?
Kızım 17.bölüm 2.fragmanı: Demir-Uğur'un hayatını kabusa mı çevirecek? Kızım 17.bölüm 2.fragmanı: Demir-Uğur'un hayatını kabusa mı çevirecek?
Kızım 16.bölüm fragmanı paylaşıldı mı? Önemli bir süreçten geçiliyor... Kızım 16.bölüm fragmanı paylaşıldı mı? Önemli bir süreçten geçiliyor...
Kızım 15.bölüm 2.fragmanında Öykü son kararı verecek! Seçeceği isim... Kızım 15.bölüm 2.fragmanında Öykü son kararı verecek! Seçeceği isim...
Kızım 14.bölüm 2.fragmanı: Öykü'nün babası olup olmadığını öğreniyor! Kızım 14.bölüm 2.fragmanı: Öykü'nün babası olup olmadığını öğreniyor!
Kızım 13.bölüm fragmanı! Öykü'yü derinden sarsan itiraf: Senin baban... Kızım 13.bölüm fragmanı! Öykü'yü derinden sarsan itiraf: Senin baban...
Kızım 12.bölüm fragmanı: Candan ve Demir birbirine sımsıkı tutunuyor! Kızım 12.bölüm fragmanı: Candan ve Demir birbirine sımsıkı tutunuyor!
Kızım 11.bölüm 2.fragmanı geldi! Demir ve Öykü'nün hayatı değişecek mi? Kızım 11.bölüm 2.fragmanı geldi! Demir ve Öykü'nün hayatı değişecek mi?
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.