Haber 7

Volkan Demirel o penaltıyı anlattı!

Penaltılara giden Medipol Başakşehir maçında penaltı kaçıran ve sosyal medyada gündem olan Volkan Demirel yakın çevresine konuyla ilgili konuştu.
GİRİŞ 19.05.2017 10:07 Fenerbahçe
Metin Boyutu
Volkan Demirel o penaltıyı anlattı!

Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında Medipol Başakşehir'e penaltı atışları sonunda yenilirken atışların kahramanı Volkan Demirel'di. Sosyal medyanın da gündemine oturan tecrübeli kaleci maç sonrası çok üzgündü ve kimseyle görüşmek istemedi.

Başakşehir'in atacağı her penaltı kalenin yanına giderek su içen ve bu görüntüsü ile sosyal medyanın gündemine oturan tecrübeli kaleci kaçırdığı atışla da çok konuşulmuştu.

Volkan bu durumu yakın çevresine "Penaltı atışları öncesi su içmek yıllardır yaptığım bir uğurum" şeklinde açıkladı.

Karşılaşma sonrası oldukça üzgün olduğu gözlenen ve kimseyle görüşmek istemediğini söyleyen Volkan'ın kaçırdığı penaltıyla da ilgili kısa bir değerlendirmesi oldu.

'ZAMAN ZAMAN ÇALIŞIYORUM'

Normal süresi ve uzatma dakikaları 2-2 eşiklikle sonuçlanan ve penaltılara giden maçta seri atışlar büyük heyecana yol açmış, 10. atışlarda iki takımın kalecileri topun başına geçmişti.

Başakşehir kalecisi Volkan Babacan topu üst direğe nişanlamış, Volkan Demirel'in atacağı başarılı penaltı finali getirecek atış olmuştu. Ancak tecrübeli kaleci oldukça kötü bir vuruşla topu auta atmış, ardından devam eden penaltıların neticesinde finalist Başakşehir olmuştu.

Volkan bu durumu ise "Antrenmanlarda zaman zaman penaltı çalışıyorum. Bu atışlarda başarılı da oluyorum. Kaçırdığıma çok şaşırdım" şeklinde açıkladı.

Yorumlar

6
 • Asıl

  1 yıl önce Şikayet Et Siz bırakın volkan demireli, volkan babacan in penaltilardaki yatışlarına, kendi penaltısını nasıl dışarı attığına bakın, Emre'nin golden sonraki hareketleri de çabası
 • isvicreli43ch

  1 yıl önce Şikayet Et 35 milyonluk GS ailesinin bir ferdi olarak BAŞAKŞEHİRİ tebrik ediyorum .Hak eden hak ettigini aldi.
  Toplam beğeni
  • ilhan

   1 yıl önce Şikayet Et 35 az soyledin, 80 milyon diyeydin
  • HÜSEYİN

   1 yıl önce Şikayet Et 25 milyonda bjk lı 10 milyonda diğer 16 takım.
   Toplam beğeni
  • konyaspor

   1 yıl önce Şikayet Et saydinmi :))
   Toplam beğeni
 • Sereflikochisar

  1 yıl önce Şikayet Et volkan kibirli sinirli birisi ben sahsen sevindim babacan da sevindi
  Toplam beğeni
 • Sade Vatandaş

  1 yıl önce Şikayet Et uğur falan hikaye rakibin psikolojisini bozuyorsun kasıla kasıla gelip her seferinde su içtin insanlar seni bekledi şimdi kana kana iç...
  Toplam beğeni
 • bülent

  1 yıl önce Şikayet Et abuk subuk şeylerden uğurlu diye bahsetmek hurafeciliktir
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.