Haber 7

Volkan Demirel'in yediği gol olay oldu

Göztepe - Fenerbahçe maçında Volkan Demirel'in yediği gol olay oldu.
GİRİŞ 12.08.2017 22:23 Fenerbahçe
Metin Boyutu
Volkan Demirel'in yediği gol olay oldu

Göztepe - Fenerbahçe maçının 8. dakikasında Volkan Demirel, hatalı bir gol yedi.

5. dakikada Alper Potuk ile öne geçen ve rahat bir futbol oynayan Fenerbahçe, 8. dakikada Volkan Demirel'in yediği golle sarsıldı. Leo Schwechlen'in sol kanattan yaptığı oratyı Adis Jahovic kafayla ceza sahası yayının hemen dışında bulunan Andre Castro'ya indirdi. Andre Castro'nun gelişine çektiği plase şutu, Volkan Demirel rahatlıkla kontrol etti.

Topu kontrol ettikten sonra topla yere inmeye hazırlanan Volkan, bu sırada topu elinden kaçırdı ve mücadele 1-1'e geldi.

Volkan Demirel, golü yedikten sonra kendi kendine öfkenlendi. Fenerbahçeli taraftarlar da, sosyal medyadan Carlos Kameni'nin kaleyi koruması gerektiği yönünde tepkilerini gösterdiler.

Yorumlar

19
 • OMAR_BİN_HATTÂB

  11 ay önce Şikayet Et Golcular 1 metreden topu gol yap yapamıyor, tık yok, Volkan bir gol yiyor tellâllik başlıyor! Olmaz! Bu da kurtardıklarına sayılsın! Bu da Volkan'dan olsun! Ahde vefa olsun biraz! CANIN SAĞOLSUN VOLKAN DEMİREL! SEN GERÇEK FENERBAHÇE'LİLER İÇİN, GERÇEK FENERBAHÇE'LİSİN...
 • yasargurbuz

  11 ay önce Şikayet Et Bin kere yazdım yıllar evvel Sevilla'yı elediğimiz maçtaki penaltı kurtarışlarından sonra V.Demirel bitti bitti bitti.
 • KaraKartal

  11 ay önce Şikayet Et Adam Süpermen gibi uçtu, ama top yerine havayı aldı, artistik yaptı resmen.
  Toplam beğeni
 • ali

  11 ay önce Şikayet Et Kalede Volkan varsa şaşırmadım. O halde Kemeni 'yi neden transfer ettiniz?Aykut'un artistliği Kemeniyi oynatmamak.
  Toplam beğeni
 • Mehmet Gedikli

  11 ay önce Şikayet Et Volkan artik git Allah ini seversen yeter artik yeter
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.