Haber 7

Süper Lig ekibinden Nabil Dirar bombası!

​Fenerbahçe'de gözden çıkarılan Nabil Dirar'a Atiker Konyaspor kanca attı. Dirar'la prensip anlaşmasına varılırken Fenerbahçe cephesi devre arasına kadar süre istedi.
GİRİŞ 06.12.2018 10:35 Fenerbahçe
Metin Boyutu
Süper Lig ekibinden Nabil Dirar bombası!


Haber7 Spor Servisi

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Nabil Dirar, Atiker Konyaspor ile büyük ölçüde anlaştı. Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın bizzat arayıp ikna ettiği Faslı oyuncu devre arasında Yeşil-Beyazlıların yolunu tutabilir.

Aykut Kocaman'ın Nabil Dirar'dan söz almasının ardından Fenerbahçeli yöneticilerle temasa geçen Konyaspor yönetimi 32 yaşındaki oyuncuyu 1,5 yıllığına kiralamak istedi.

Fenerbahçe: Teklifi kabul edebiliriz!

Fenerbahçe'yle 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Dirar, Sarı-Lacivertlilerden yıllık 3 milyon euro kazanıyor. Bu rakamın tamamını karşılayamayacaklarını belirten Konyaspor yönetimi Fenerbahçe'ye bir buçuk yıllık alacağının yarısını ödemeyi teklif etti.

Teklifi değerlendirmeye alan Fenerbahçe yönetimi sözleşme feshine gidemezsek bu öneriyi kabul edebiliriz cevabını verdi. Devre arasına kadar Dirar'ın menajeriyle görüşmelerini sürdürecek olan Fenerbahçe sözleşme feshini kabul ettiremezse Faslı futbolcu Konyaspor'un yolunu tutacak.

 

 

Yorumlar

4
 • Konyalı

  4 ay önce Şikayet Et Konya yakında ligi sallayacak inşallah... dört gözle şampiyonluğu bekleyecegiz bu sene olmazsa seneye en geç 2022 yüzüncü yılında mutlaka izleyin göreceksiniz herşey hazır.. borç sıfır altyapı mükemmel, yönetim süper
  Toplam beğeni
 • Levrok

  4 ay önce Şikayet Et Bu Adami bir türlü sag bek oynatmadiniz, aslinda cok iyi futbolcu. Anlamakta zorluk cekiyorum
 • osmanlı

  4 ay önce Şikayet Et bonservis sıfır.maaşının yarısı da sıfır.bu adam bu kadar mı kötü? hadi kullanamıyorsunuz da satamıyorsunuz be kardeşim?
  Toplam beğeni
 • .....

  4 ay önce Şikayet Et aykut bu adama şov yaptırır.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.