Haber 7

Ali Koç'un 500 milyon TL'lik planı devrede!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bir yandan transfer görüşmeleri yaparken, bir yandan da kulübe kaynak yaratmak için çalışmalar yapıyor.
GİRİŞ 11.01.2019 09:59 Fenerbahçe
Metin Boyutu
Ali Koç'un 500 milyon TL'lik planı devrede!


Göreve geldiği günden bu yana kulübe nefes aldırmak için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un son hamlesi belli oldu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sarı lacivert renklere gönül veren zengin iş adamlarından destek istediği bildirildi. Bu görüşmeleri TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik ile yürüten Ali Koç'un çeşitli sponsorluk anlaşmalarıyla kulübe 500 milyon TL'ye yakın kaynak yaratmayı düşündüğü öğrenildi.

Bilindiği üzere Ali Koç, Koç Grubu'na ait birçok şirket ile sponsorluk anlaşması yapıp, kulübe maddi kaynak istemişti. Ali Koç'un aynı hassasiyeti diğer Fenerbahçeli zenginlerden de beklediği ve yapılan ilk görüşmelerden olumlu sonuçlar alındığı belirtildi.

Kaynak: Fotospor

 

 

Yorumlar

3
 • ali

  5 ay önce Şikayet Et bence 5 lira bile vermez. anca feneri kullanım kazanmak istiyor
  Toplam beğeni
  • Levrok

   5 ay önce Şikayet Et Cevap yazayim derken yanlislikla sana Like attim ama sen onu eksi bir say. Senin gibi adamlar herseye komplo teorileriyle yaklasir. Her tasin altinda bir seytan arar, aceba aradigin seytan kendin olmayasin..
   Toplam beğeni
 • Bolu

  5 ay önce Şikayet Et Gezi olayları sırasında büyük miktarda para yedirdiler yardım ve yataklık konusunda. Başkan olarak köşeyi dönerim dedi ama oda olmadı herhalde. Şimdi dilenirsin sağda solda.
  Toplam beğeni
  • yıldırım

   5 ay önce Şikayet Et dilenmekmi dikat edersen 5000 miliyon diyor sen dünyaya 10 kere gelsen o parayı bulamsın
   Toplam beğeni
 • Paragöz

  5 ay önce Şikayet Et Haydi pamuk eller cebe...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.