Haber 7

Yanal'dan transfer açıklaması! '10 kez...'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Antalya kampında gündemle ilgili açıklamalarda bulundu.
GİRİŞ 11.01.2019 10:01 Fenerbahçe
Metin Boyutu
Yanal'dan transfer açıklaması! '10 kez...'


Yanal'ın beIN SPORTS'a yaptığı açıklamaların satırbaşları şöyle:

 

 

"Antalya kampında öncelikli olarak futbolcular ile birbirimizi tanıyoruz, İhtiyaçlarımızı belirliyoruz ve detaylar üzerinde çalışıyoruz. Biz oyuncularımıza istediklerimizi anlatıyoruz ve onların anlamasını sağlıyoruz. Her şey iletişimden geçiyor, sabah ve akşam yetmiyor, gece de çalışıyoruz ve iletişimi kurmaya çalışıyoruz."

"Bizim şu anki konumumuz Fenerbahçe'nin gücünü gösterebilmek için yeterli değil, bunun farklı farklı sebepleri var ve böyle durumlar belki de 1-2 kez yaşanır. Fenerbahçe bu durumdan çıkabilecek durumda. Bazen organizasyon başarıya ulaşmamış olabilir ama organizasyonun başarıya ulaşmaması o organizasyonun içerisinde yer alan kişilerle alakalı değildir."

 

 

"Geçmişi yorumlarken 'Buralarda hatalar yapıldı' demek, hataları anlamak için iyi bir analiz yöntemi ama bu süreçte hiç kimse bu organizasyonun kötü olması için uğraşmaz. Çok kısa süre içerisinde büyük değişimler yaşandı ve bu da şu anki durumu tetiklemiş olabilir. Fenerbahçe'de şu anda bir planlama var ve bu planlamanın başarıya ulaşması için çalışıyoruz."

"Birçok haber çıkıyor, transfer söyleniyor. Fenerbahçe forması giyecek futbolcuları çok ince eleyip sık dokumamız gerekiyor. Türk kulüpleri için tehlike kapıda; FFP. Transferin bitimine 21 gün var, daha başındayız ve emin olun ki Fenerbahçe'ye her anlamda katkı sağlayacak futbolcular üzerinde çalışıyoruz. Bunu yaparken ekonomik gerçekleri de göz önünde bulunduruyoruz. Herkes emin olsun ki bir transferden önce 10 kez düşünülüyor, altına üstüne bakılıyor. Fenerbahçe'de bu konuda da iyi şeyler olacak."

Yorumlar

3
 • alik

  5 ay önce Şikayet Et iyileri kapacaklar yine çürükler kalacak. transferde neyi bekliyorsunuz.biran önce takıma katılıp hazırlıklarda kendini alıştırmalı.takıma uyum takım oyunu çok önemli.sayın başkan ali koç 50 milyon euro bağışladı. bu parayla 10 tane futbolcu alınır.yabancı almak gereksiz önemli değil.yerliler ligimizi tanıyor ve daha başarılı olurlar. yabancıları yaz döneminde uzun sürede takıp etmek imkanı olduğundan o zaman alınmalıdır.
  Toplam beğeni
 • Iman

  5 ay önce Şikayet Et En kotu transfer gec yapilan transferdir.
  Toplam beğeni
 • Vn....

  5 ay önce Şikayet Et Malesef yine geç kaldık eksik transferler kampa mutlaka yetişmeleri gerekiyordu birde kiralık işi bize yaramaz gelip sene sonu gidecekler eğer geleceğin takımı kurulacaksa tapusuyla alinmali
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.