Haber 7

Deniz Türüç adım adım Fenerbahçe'ye!

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Deniz Türüç için hem oyuncu hem de Kayserispor Başkanı yeşil ışık yaktı.
GİRİŞ 12.01.2019 11:54 Fenerbahçe
Metin Boyutu
Deniz Türüç adım adım Fenerbahçe'ye!


Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli’nin getirdiği isimleri, “Skov’u almayacaksak, kulübün parasını boşa harcamayalım” diyerek veto eden Ersun Yanal, yerli kanat oyuncusu olarak Deniz Türüç’ü istediğini Başkan Ali Koç’la paylaşmıştı.

 

Deniz’le ilgili olarak Kayserispor Başkanı Erol Bedir, “Ersun Yanal'ın veya diğer hocaların oyuncularımızı beğenmeleri çok normal” diyerek transfere yeşil ışık yaktı.

Deniz ise, ''Ersun Yanal ile tanışıyoruz. Zamanında beni Trabzonspor'a istediğini biliyorum. Çok iyi bir hoca. Kendisi ile çalışamadım ama Fenerbahçe’de çok arkadaşım var” diyerek istekli olduğunu gösterdi.

Kaynak: Fotospor

 

Yorumlar

3
 • Fb dusecek

  6 ay önce Şikayet Et Ligin altindaki butun takimlarin kadrosu fb den daha iyi. Ustelik onlarda takviye yapiyor. Fb dusecek.
  Toplam beğeni
 • arslan

  6 ay önce Şikayet Et deniz tranfer edilirse faydalı olur. ligi tanıyor.yabancılar fos çıkıyor.devre arasında yabancı değil yerli transfer yapılmalıdır.
  Toplam beğeni
 • Fatih

  6 ay önce Şikayet Et Fb bitirmek için her şey i yapıyorlar
  Toplam beğeni
 • Lütfi

  6 ay önce Şikayet Et Hayatinin hatasini yapar anadoludan giden futbolcular istanbulda futbol degirmeni tarafindan öğütülür ve yari donemde posa olarak dislanir
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.