Haber 7

Fenerbahçe hakem transfer ediyor

Hakem hataları konusunda çok sert bir bildiri yayımlamaya hazırlanan Fenerbahçe'nin bir başka hamlesi ise teknik ekibe yardımcı hakem eklemek olacak.
GİRİŞ 11.02.2019 13:08 Fenerbahçe
Metin Boyutu
Fenerbahçe hakem transfer ediyor

Hakem hataları konusunda çok sert bir bildiri yayımlamaya hazırlanan Fenerbahçe’nin sürpriz bir hamle içinde olduğu iddia edildi. Sarı-lacivertli ekip, dünyaca ünlü eski bir hakemi danışman olarak teknik heyete dahil edecek. Bu isim hakem hatalarını denetleyip, kamuoyu ile paylaşacak. Bu ismin yabancı olması sayesinde Fenerbahçe yurt dışında da kamuoyu oluşturabilecek.

 

Benzeri bir hamle yıllar önce Shakhtar’ı çalıştırırken Lucescu’nun talebiyle hayata geçmişti. Shakhtar, Lubos Michel’le anlaşmıştı.

YANAL VE BELGÜ UYARDI! ALİ KOÇ SERTLEŞECEK

 

Semih Özsoy’un Kayserispor maçı sonrası yaptığı açıklamalar kesmedi… Ersun Yanal’ın, "Önemli camiayız ama Fenerbahçe camiası tepki göstermeli, bir duruşu olması gerektiğini düşünüyorum. Ve bunu temsilen, burada ben bu duruşu başlatıyorum. Artık o kadar kolay olmayacak” sözlerine Ali Koç’un en büyük destekçisi Hulusi Belgü’den de, “Fenerbahçe son yıllarda önce kamuoyundaki baskı yaratan görünümü ve sonrasında sahadaki azametini kaybetti. Şimdi bunu efendilikle ve mütevazilikle geri kazanacaklarını düşünenler yanılıyorlar.Türkiye’de hem sahada, hemde dışarda sert oynarsan kazanırsın” tepkisi geldi.

Camiaya Sesleniş programında “kibarlığımız yanlış anlaşılmasın” diyen Ali Koç ve yönetiminin daha sert ve Fenerbahçelileri mutlu edecek şekilde yeni bir tepki planı üzerinde çalıştığı gelen bilgiler arasında. (Fotospor)

Yorumlar

56
 • serhat

  6 ay önce Şikayet Et efendilik,efendilikten anlayana yapılır.''alayınıza gider'' dediğimiz eski günlere dönmeliyiz.fenerbahçe'yi,''ben tek siz hepiniz'' ruhu özüne döndürür.
 • realist

  6 ay önce Şikayet Et Ne uğraşıyorsunuz maçtan bir gün önce maçın hakemini resmi kontratla transfer edin...lige tutunun yoksa 1. lig süperligden daha çetin geçiyor adamı bu ligde barındırnazlar benden söylemesi ):
 • H.B.V.

  6 ay önce Şikayet Et Yusuf namoğlu gibi Fanatik bir MHK Başkanlığı özelliği olan, Ümit Öztürk gibide VAR,Videosunda aleyhte pozisyonlar için Miki Maus seyreden bir Hakem bulmaları lazım? :)
 • hamit

  6 ay önce Şikayet Et kulüpler birliğinin bildirisine katılıyorum. Hakemlerde insandır hata yapabilir.
  Toplam beğeni
 • Davud

  6 ay önce Şikayet Et Sen kibirinle takımını rezil ettin,hakemlere mana bularak kendi hatalarını gizleyemezsin
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.