Haber 7

Tarihi maçta Cüneyt Çakır'a tam not!

Hırvatistan ile İngiltere arasında oynanan yarı final mücadelesinde düdük çalan Cüneyt Çakır, başarılı bir maç çıkardı.
GİRİŞ 12.07.2018 09:54 Futbol
Metin Boyutu
Tarihi maçta Cüneyt Çakır'a tam not!

Hırvatistan ile İngiltere arasında oynanan yarı final mücadelesinde düdük çalan Cüneyt Çakır, başarılı bir maç çıkardı. Hem yardımcıları Tarık Ongun ve Bahattin Duran hem de Çakır, sıfır hatayla karşılaşmayı tamamladı.

Faul kararları, kartlar ve avantaja bırakılan anlarda tam not alan Cüneyt Çakır, kupadaki 3. maçında yine iyi bir görüntü sergiledi.

 

 

Özel destek

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri, Hırvatistan-İngiltere maçını yöneten Cüneyt Çakır ve ekibine moral ziyaretinde bulundu.

TFF’den yapılan açıklamada, TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir ve Merkez Hakem  Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu’nun, Cüneyt Çakır, yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun’la kamp yaptıkları otelde bir araya gelerek karşılaşma öncesinde  başarı dileyip, hatıra fotoğrafı çektirdiği bildirildi.

Yorumlar

9
 • Hikmet

  8 ay önce Şikayet Et Sadece 2 verilmeyen köşe vuruşu vardı. Çok güzel yönetti.
 • Haytoglu

  8 ay önce Şikayet Et Bizi biz yapan değerlerden biride adil olmaktır Hırvatlarin beraberlik golü net fauldur ingilizler galidiyeti hak etmedi buda ayrıdır.
 • Hüseyin

  8 ay önce Şikayet Et Güzide hakemimiz de,kıymetini biliyoruz mu?Bir çok laf ebesi sayın Çakırdan kendini daha iyi hakem zannediyor.
 • Ümit

  8 ay önce Şikayet Et Bu sefer çok beğendim.
 • Haklıya Haklı

  8 ay önce Şikayet Et Dünya kupası maçlarında diğer hakemlerin daha çok hataları oldu, fazla ses getirecek tartışmalı pozisyonlar zaten olmadı, tartışmaya hiç gerek yok Hırvatlar İngilizleri parça pırçık ettiler finale çıktılar, İngilizler adam gibi oynayamadılar faturasını hakeme mi kesiyorlar, hakem Türk olmasaydı yine saldıracak mıydılar acaba Türk düşmanları, demek ki dünyada sizden büyüklerde varmış niye hazmedemiyorsunuz yenildiniz işte çatlayın.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.