Haber 7

'Fatih Terim G.Saray'a dönmez çünkü...'

Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geçmesiyle ilgili olarak çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.
GİRİŞ 12.08.2017 13:13 Galatasaray
Metin Boyutu
'Fatih Terim G.Saray'a dönmez çünkü...'

Hürriyet gazetesi yazarı, Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal, Fatih Terim'in Galatasaray'a geri dönmesiyle ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı.

İşte Hakan Ünsal'ın Fatih Terim ile ilgili o sözleri...

"Burada dikkat çekici ve hocanın düşünmesi gereken önemli bir nokta var. Neden Fatih Terim boşta olduğu halde çok güçlü bir şekilde ismi dillendirilmiyor. Yönetim'in istemediği çok aşikar ve adeta görmezden geliyorlar

Camiadan da ciddi ses gelmiyor ve hocanın ismi yeterince ön plana çıkarılmıyor. Dahası, taraftar da şaşırtıcı şekilde beklenenin altında bir düzeyde hocayı istiyor.

Üstelik, çok kötü biten sezonun devamında Galatasaray için rezillik boyutunda bir Östersunds elenişi varken. Galatasaray, son 1 yılda olabilecek en kötü senaryoyu yaşıyor, Fatih Terim boşa çıkıyor ve güçlü bir geri dönüş çağrısı yok.

O zaman aklıma şu geliyor. Galatasaray bu haldeyken Fatih Hoca tek alternatif değilse ve şu anda takımın başında olamıyorsa, demek ki Galatasaray biraz iyi olsa Fatih Hoca'nın esamesi okunmayacak. Burada hocanın da niye böyle olduğunu düşünmesi gerekiyor bence. Geçen zamanda Galatasaray kötü gittiği için kazanıyor gözükse de kaybeden olmuş Fatih Hoca.

O yüzden "Şu anda hoca gelmez" diyorum. Camia, taraftar, Yönetim ve basın "Artık yeter" dediğinde Fatih Hoca "Ben buradayım" diyecektir. Yani, istendiğinde değil, istediğinde gelecektir Fatih Terim.

Takımın oyunu, Tudor'un seçimleri, sonuçlar, yönetimin seçim beklentisi ve diğer takımların durumu Fatih Hoca'nın durumunu belirleyecek. Aslında Sayın Dursun Özbek yönetiminin kaderini belirleyecek.

Kötü geçen sezonu ve Östersunds faciasını transfer kozunu kullanarak unutturmaya çalışan ve seçime hazırlık yapan Başkan Dursun Özbek için son ama en büyük koz Fatih Terim. Acaba Sayın Başkan, Fatih Terim kozunu akıllıca bir hamle ile sona saklıyor olabilir mi ? Cevabınızı biliyorum…"

Yorumlar

18
 • Misafir

  11 ay önce Şikayet Et basinin isi gucu Fatih Terimi uzaklastirmak cunku Bjk ve Fener biliyor ki O GS ye gelirse sampiyon kesin GS olur
  • abc

   11 ay önce Şikayet Et keske gs ye gelsede uc bes para var elinizde onuda alsa))
 • Misafir

  11 ay önce Şikayet Et Bu Fener ve BjK bSininin isi gucu Fatih Terimin GS ye gelmemesi icin yapmayacagi sey yok isleri gucleri Fatih Terimi GS den uzaklastirmak
 • Sade

  11 ay önce Şikayet Et Gelmek istese dahi almayın takıma. İnsanlar nezaketen saygı duyuyorlar o da kendini bir şey sanıyor
  • abc

   11 ay önce Şikayet Et nezaket yoksunu birine nezaketen saygi duymak..
 • ozkayalar

  11 ay önce Şikayet Et zamanında gs yı nırakıp kaçmadımı bu adam.reklamı çok icraatık yok.
 • Gizli66

  11 ay önce Şikayet Et #FatihTerimYuvaya#
  • abc

   11 ay önce Şikayet Et fatih terim yuvaya gelir ama gs adasini satarsaniz anca karsilarsiniz parasini))
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.