Haber 7

Terim açıkladı! 'Emre Mor, Ozan ve Asamoah...'

Fatih Terim, Başkan Dursun Özbek'in basına verdiği kahvaltı davetine katılırken Emre Mor, Burak Yılmaz ile alakalı bugüne kadar hiçbir girişimlerinin olmadığını açıkladı.
GİRİŞ 14.01.2018 12:20 Galatasaray
Metin Boyutu
Terim açıkladı! 'Emre Mor, Ozan ve Asamoah...'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Başkan Dursun Özbek'in Antalya'da kampı takip eden basın mensuplarına verdiği kahvaltı organizasyonuna katıldı. Terim, basın mensupları ile yapılan sohbette soruları yanıtladı.

Ozan Tufan'ı transferi için aradığı iddiaları

" Böyle bir şey söz konusu olabilir mi? Ozan ile alakalı hiçbir temas, girişim ya da tasarrufumuz olmadı. Kimseyle temasa geçmedik. Geçersek de her oyuncunun kulübü ile temasa geçeriz. Biz yönetime söylüyoruz. Onlar iletişime geçiyor. Bizim işleyişimiz bu şekilde"

Emre Mor, Asamoah, Burak Yılmaz...

"Asamoah transferinin olma ihtimalinin yüzdesi baya düştü. Bu transfer zora girdi. Asamoah için Ocak ayında zor diyelim. İki hafta süre var bu işler belli olmaz. Carole ile ilgili gelişen bir şey yok. Emre Mor ile alakalı hiçbir girişimimiz olmadı. Burak için de öyle."

Yorumlar

0
  • Serhat

    6 ay önce Şikayet Et Millet futbolcu alıyor bizim hacılar teknik traktör transferi yapıp bizi avutuyorlar. Ya 1 tane sol kanat oyuncumuz yok. Bu kadar aciz mi ya bu takım yazıklar olsun.
  • myworld

    6 ay önce Şikayet Et açıklamaya gerek yoktu herkes biliyor galatasaryın bu futbolcuları alamayacağını...... taraftarın hayali işte ne yaparsın olur mu ki umuduyla haberleri takip ediyorlardı
    Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.