Haber 7

Galatasaray'da kriz! Tüm oyuncular serbest...

Galatasaray Odeabank'ta tüm basketbolcuların serbest kalma hakkının ortaya çıktığı iddia edildi.
GİRİŞ 13.02.2018 14:30 Galatasaray
Metin Boyutu
 Galatasaray'da kriz! Tüm oyuncular serbest...

İddiaya göre, alacakları 4 aydır ödenmeyen sarı kırmızılı ekipte uzun süredir maaş alamayan oyuncuların serbest kalma hakkı ortaya çıktı.

Dün ücretlerin ödenmesi konusunda söz veren Galatasaray yönetimi herhangi bir ödeme yapmayınca sarı kırmızılı oyuncular serbest kalma hakkı kazanırken, alacaklarının ödenmemesi halinde maça çıkmak istemediklerini belirtti.

 

Durum böyle olursa Galatasaray hükmen mağlup sayılacak.

ETİKETLER

Yorumlar

5
  • selçuk

    11 ay önce Şikayet Et beter olsun.. vergi ödememeye benzemiyor dimi
  • taraftar

    11 ay önce Şikayet Et Hemen Galatasaray düşmanları sazan gibi atlamış haberleri yazıyor. Daha bi durun kesinleşsin öyle yazın.
    Toplam beğeni
  • Sayokan

    11 ay önce Şikayet Et Bir efsane`nin sonu Ben olsam bugüne kadar takımın başına Kim geçmiş ise başkanların hepsini kazancına el koyarım takımın sırtından tirilyonlar kaldırdılar yazık bu resmen Türk milletiyle dalga gecmektir aynısı Fenerbahçe ve bjk içinde geçerlidir federasyon da buna dâhil
    Toplam beğeni
  • Adiga81

    11 ay önce Şikayet Et Daha basketbol şubesinde oyuncularının alacaklarını ödeyemeyen kulübün futbol şubesi transfer sezonunda alışverişe çıkmış kadın gibi önüne geleni transfer ediyor. Sonra da para yok. Ödeyin kardeşim adamların parasını.
    Toplam beğeni
    • Ali

      11 ay önce Şikayet Et Futbol şubesi ile basket şubesi ayrı daha bunun farkına varamamissin insanları kafana göre elestiriyosun. Bizim sorunumuz bilmeden fikir üretmek.
      Toplam beğeni
  • dadas45

    11 ay önce Şikayet Et galatasaraya kayyum geliyor desene koca takımı nasıl yemiş soymuşlar savcılar ne iş yapar bu hale kim getirdi soyan başkanlar bellidir çok yazık avrupada itibarımız beş paraya düşüyor rezil saray
    Toplam beğeni
    • Uğur

      11 ay önce Şikayet Et Rezil saray ne yav ne nasil insansın
      Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.