Haber 7

Yuto Nagatomo'dan döviz açıklaması!

Galatasaray'ın geçen sezon kiralık olarak kadrosuna kattığı ve bu yaz da bonservisini aldığı tecrübeli Japon futbolcu Yuto Nagatomo, Türkiye'deki döviz kurunun yükselmesiyle ilgili yorumda bulundu.
GİRİŞ 20.08.2018 14:18 Galatasaray
Metin Boyutu
Yuto Nagatomo'dan döviz açıklaması!

Twitter hesabından bir açıklamada bulunan Yuto Nagatomo, "Ben vergi olmadan maaşımı Euro üzerinden kazanıyorum (Futbolcuların vergisini kulüpler ödüyor), benim için yaşam oldukça ucuz ve kolay olsa da Türkiye'de yaşayan insanların ekonomik durumu için endişeleniyorum. Umarım bu durum hızlıca düzelir." ifadelerini kullandı.

 

 

 

Yorumlar

11
 • Kirkdokuzelli

  1 yıl önce Şikayet Et Madem yabancı yabancı para alması lazımsa hangi ülke vatandaşı ise o ülke para birimi üzerinden anlaşma yapılsın
 • Ali

  1 yıl önce Şikayet Et Var olan vermez olmayan bulur buluşturur veegi verir
  Toplam beğeni
 • warmiii

  1 yıl önce Şikayet Et Kulüplerde ödemiyor ki haberde gördüğümden biliyorum. GS 19.000.000.000.000₺ (trilyon) borcu devlet tarafından silinmişti.
  Toplam beğeni
 • xyz

  1 yıl önce Şikayet Et adam ne güzel özetlemiş durumu diyorki milyon eurolar kazanıyorum vergide vermiyorum üzülüyorum bu memleketin sıradan vatandaşlarına demeye getirmiş
  Toplam beğeni
 • Levrok

  1 yıl önce Şikayet Et Türkiyede yüzde 99% futbolcularin nekadar vergi ödedigini bi bilse , delirir. Neredeyse hic desek yalan olmaz. Yani hic derken ne oyuncu nedene Kulüp. Kulüp cok az birsey ödüyor, yani Futbolcular vergi ödemiyor desek yalan olmaz, tabiki bunlar kendilerini sehzade sanip simarirlar ve Türkiyeden gitmek istemezler.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.