Haber 7

Merakla bekleniyordu! G.Saray'dan Terim kararı

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, TRT Spor'da gündeme ilişkin açıklamalarda bulunurken 'Fatih Terim'in heykeli dikilecek mi?' sorusuna da yanıt verdi.
GİRİŞ 20.05.2019 22:49 Galatasaray
Metin Boyutu
Merakla bekleniyordu! G.Saray'dan Terim kararı

'Fatih Terim'in heykeli dikilecek mi?' sorusuna yanıt veren Mustafa Cengiz, "Fatih Hoca'nın heykeli zaten gönüllerde dikilmiş. Müzemizde onun da heykelinin olmasını isterdik ama sığmamış bilgisi verildi. Ayrıca 3 bine yakın kupa o müzeye sığmadı, bir kısmı Beyoğlu'nda duruyor. Fatih Hoca, Türk futboluna mührünü vurdu, heykelini dikeceğiz." dedi.

 

 

Yorumlar

21
 • Realist

  4 ay önce Şikayet Et Tamamdır fatihin sonu da yaklaştı demekki, ilhan mansız ın eskişehirde 2002 yılında heykeli dikildi, 6 ay sonra futbolu burakıp sanatçı oldu.. GS lılar herhalde fatih hocayıda sanatcı yapmaya niyetliler.
  • Galatasaray

   4 ay önce Şikayet Et Hayal dünyasından seçmeler. Bir yere bırakmayacagız. Heykel filan istemez. Varlığı yeterli.
 • Gazi

  4 ay önce Şikayet Et Eskişehirliler ilhan mansızın heykelini dikmişlerdi ? 3 yıl sonra geri söktüler... Fatih hocanın heykelinin olacağı da odur...Başarılar tarihe yazılmalıdır, betonla doğaya yazılmamalıdır.
 • Davud

  4 ay önce Şikayet Et İmparator, dev, tarih, efsane.... Heykeli dikilmeli. Amaaa böyle büyük bi adamı tokatlayan restoran işletmecisi abimizin heykeli de unutulmamalı... El elden üstündür
 • osmanlı

  4 ay önce Şikayet Et yanlarına'da yıllar yılı gs ya bedava maç verenfederasyon başkanı mhk üyesi ve hakemlerin heykelini dikin millet gelecekte öğrensin
  Toplam beğeni
 • adalet

  4 ay önce Şikayet Et Haluk ulusoydan sonra ilk defa bu kadar açık kayrıldı.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.