Haber 7

Albayrak: VAR kayıtlarını dinletirim

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak gündemdeki konularla ilgili konuştu.
GİRİŞ 21.05.2019 00:19 Galatasaray
Metin Boyutu
Albayrak: VAR kayıtlarını dinletirim

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, katıldıkları canlı yayında daha önce yaptıkları açıklamalarla ilgili sorular üzerine açıklama yaptı.

 

 

"CEZA ALMAMAK İÇİN DANTEL GİBİ İŞLEDİK"

"Şampiyonluğa yürüyorsak; tek tek oya gibi nakış gibi işleye işleye yürüyoruz" sözleriyle ne demek istediğinin sorulması üzerine Mustafa Cengiz, "UEFA'dan 2+1 yıl men olacaktık. 5 milyon € yerine 147 milyon € hesap aşımı var. Bir başkanımız diyordu ya 'UEFA çatırdayacak' diye, UEFA çatırdadı, Milan, PSG... Yeniden ceza verme yoluna girdiler. Dört ay dantel gibi, oya gibi işledik, ceza almadık. Ne çektiğimizi Abdurrahim Bey bilir." yanıtını verdi.

 

 

"VAR KAYITLARINI DİNLETİRİM"

"Elimizde VAR kayıtları mevcut" sözleriyle ne demek istediği sorulan Abdurrahim Albayrak ise "Boşa konuşulmamış şeylerdir. Öylesine söylenmedi. Durup dururken böyle bir iddia ortaya atılmaz. Ama şu an ortamı germeye gerek yok. TFF de seçim sürecinde. İnanıyorum ki TFF'de çok şey değişecek. Elimizdeki VAR kayıtlarını Bahri Havadır'a dinletirim. Şimdi mevcut TFF gidiyor, bunları tekrar gündeme getirmeyelim. TFF'de çok şeyin değişeceğine inanıyoruz. Nihat Özdemir'i destekleyip desteklemeyeceğimizi oturup konuşacağız." ifadelerini kullandı.

"VAR İÇİN DEĞİL EMRE İÇİN İNDİM"

Abdurrahim Albayrak, Rize'de oğlunun darp edilmesi ve sahaya inmesiyle ilgili sorulan soru üzerine, Rize halkını severim, Rizespor maçlarına giden çok eski Rizesporluyum. 2-3 kişinin yaptığı olay halka mal edilemez. Emre Akbaba'nın sakatlığı için aşağıya fırladım, VAR için değil. Onu hastaneye götürmek istedim. Sakatlığı sırasında VAR'a baktım. Tribünde önemli kişiler vardı, tekrar onları rahatsız etmek için kulübe arkasında maçı takip ettim. O sırada yedek kulübemize küfürler oldu, 'Yapmayın, Rize'ye yakışmaz' dedim. Bir Rizeli yönetici de 'Sen otur' dedi. Oğlum olduğunu bilmiyorlardı, taraftarlar oğluma saldırdı. Allah hiçbir babaya bunu göstermesin. Onlar Rize taraftarı değil. Oğlumu tanımıyorlardı ama Rize taraftarı hiçbir kimseye bunu yapmamalı, yakışmaz." diye konuştu.
 

Yorumlar

14
 • Abdullah

  4 ay önce Şikayet Et Var kayitlari elimizde deyip durma...adamsan açıkla...şantaj için saklayıp durma...melek yüzlü şeytan
 • recep

  4 ay önce Şikayet Et kendi itibarını bitirdi
 • taraftar.

  4 ay önce Şikayet Et federasyona baş vurun sizi başka liğde oynatsın cünkü takımınız yabancı anadolu kulüplerinden uzak durun. 11yabancı oyuncuyla oynuyorsunuz o yüzden G.S tanımıyoruz .
 • Mühendis bey

  4 ay önce Şikayet Et Var kayıtları 3. Kişilerle paylaşılamaz elinize nasıl geçti. 8 puan varken var kayıtlarını açıklayacağız demistin şimdi neden açıklamıyorsun.
  Toplam beğeni
 • Taraftarca

  4 ay önce Şikayet Et Güney Amerika da Kolombiya veya başka bir mafyamatik ülkede olur Yöneticilerin yasak alanda cirit atması. Ve hala bir avuç şarlatan TFF yi yönettiğini iddia ediyor.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.