Haber 7

G.Saray'ın şampiyonluğu gökyüzünde kutlandı

2018-2019 futbol sezonu Süper Ligde Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Kapadokya'da balonlar Galatasaray bayrakları ile havalandı.
GİRİŞ 21.05.2019 09:21 Galatasaray
Metin Boyutu
G.Saray'ın şampiyonluğu gökyüzünde kutlandı

Galatasaray hafta sonunda Başakşehir’i 2-1 mağlup etmesinin ardından ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Galatasaray’ın 22.şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından tüm yurtta olduğu gibi Kapadokya bölgesinde de coşkuyla kutlandı. Anatolian Balloonsta balon pilotu olan Eray Bora’da Galatasaray’ın şampiyonluğunu gökyüzünde balon sepetine astığı Galatasaray bayrağı ile turistler ile birlikte kutladı. 

 

 

Anatolian Balloons firmasında balon pilotu olarak görev yapan Eray Bora, “Tüm Türkiye’de Galatasaray’ın 22.şampiyonluğunu ilan etmesi büyük bir coşkuyla kutlandı. Bizde Kapadokya’da gökyüzünde balon turumuza katılan yerli ve yabancı turistler ile şampiyonluk coşkusunu kutladık. Galatasaray’ı tekrardan tebrik ediyoruz” dedi. 

 

 

Yorumlar

4
 • Galatasaray

  4 ay önce Şikayet Et 1 2 3 4 Aşkım Şampiyon♡Hedef 23 :))))
 • Gurbetci AK-BOZ KURT

  4 ay önce Şikayet Et Iyide gs bayragi fegil o. Kayseri ve goztepeyi andiriyo.
 • erdem

  4 ay önce Şikayet Et gözüküyor mu ordan dünya düz mü yuvarlak mı? Çözelim şu işi
  Toplam beğeni
 • Kuzgun

  4 ay önce Şikayet Et Allah akil fikir versin Peygamber efendimiz sav in biraktigi ümmete bakin neredeyse türkiyenin heryerinde kutlamalar oluyor... Keske dinimiz icin böyle seyler gerceklesebilse
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.