Haber 7

Ramos: Falcao, çok büyük bir oyuncu

Türk Telekom Stadyumu'nda oynanacak olan Galatasaray - Real Madrid Şampiyonlar Ligi Grupları 3. maçı öncesi Sergio Ramos katıldığı basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
GİRİŞ 21.10.2019 19:25 Galatasaray
Metin Boyutu
Ramos: Falcao, çok büyük bir oyuncu

SERGIO RAMOS'UN AÇIKLAMALARI:

 

 

"ÇIKIŞ YAPMAK İSTİYORUZ"

"Kesinlikle, tecrübeli bir takımız, kazanmak istiyoruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Çok iyi sonuçlar alamadık bu yüzden 3 puan alarak çıkış yapmak istiyoruz. Herkes Zidane'ı çok seviyor. Tüm takım ona güveniyor. Daha iyi sonuçlar almak isterdik elbette ama önümüzdeki maçlarda daha iyi sonuçlar almaya çalışacağız. Öncelikle kendimizi geliştirmeliyiz. Daha iyi olmalı ve çalışmalıyız. Haketmediğimiz bir sonuç aldık. Tabiki bu futbol, son dakikaya kadar savaşmalısınz."
undefined

 

 


"AKLIMIZDA YALNIZCA KAZANMAK VAR"

"Herkes istediğini düşünebilir. Buna saygı duyuyorum. Sonuçlara bağlı bir takımız. Ancak bu sonuçları aşmalıyız. Biz iyi bir takımız ve daha iyi işler yapabiliriz.  Takımın aklında sadece kazanmak var. Bunun için savaşacağız."

"FALCAO, ÇOK BÜYÜK BİR OYUNCU"

"Türkiye'ye çok teşekkür ediyorum. Bizi çok iyi karşıladınız. Türkiye'de büyük ambiyanslarda, büyük taraftar grupları önünde oynadık. Falcao, çok büyük bir oyuncu. Kendisine saygım var. Oynaması durumunda bize engel olacaktır."

"HATALARIMIZDAN DERS ÇIKARMALIYIZ"

"Kimsenin düşüncesini değiştiremem. Biz sonuçları değiştirmeye yönelik oynamalı, hatalarımızdan ders çıkarmalıyız. Sonuçlara bağlı olarak diğer teknik direktörlerin ismi geçiyor. Yarın kazanmak istiyoruz. Zidane'ın Real Madrid için yaptıklarından sonra biraz olsun saygıyı hak ettiğini düşünüyorum."

Yorumlar

4
 • Taşkın

  3 hafta önce Şikayet Et Ramosa çok dikkat edin. Kritik maçlarda rakibin en iyi oyuncusunu çaktırmadan sakatlar Ramos. Bunu her zaman yapar. Aman dikkat Galatasaray....
  Toplam beğeni
 • Mardinli

  3 hafta önce Şikayet Et Falcao büyük de bir numarasını göremedik henüz
  Toplam beğeni
 • ahmet

  3 hafta önce Şikayet Et Verin gazı bakalım
  Toplam beğeni
 • Camlica

  3 hafta önce Şikayet Et Kim tutar sizi
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.