Haber 7

Mersin'de 4,5 büyüklüğünde deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre Akdeniz'de saat 15:24'te 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
GİRİŞ 23.10.2013 15:45 GÜNCEL
Metin Boyutu
Mersin'de 4,5 büyüklüğünde deprem

Akdeniz'de saat 15.24'te yerin 5 kilometre derinliğinde bir deprem meydana geldi. Deprem, Adana, Mersin ve bölge illerinde hissedildi.

Akdeniz'de 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi, sarsıntı Mersin'de de hissedildi. AA muhabirinin, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi verilerinden aldığı bilgiye göre, Akdeniz açıklarında saat 15.24'de 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 5 kilometre altındaki deprem, Mersin merkezde de hissedildi.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) internet sitesinden alınan bilgiye göre, saat 15.24'te merkez üssü Akdeniz Doğu Baseni olan 4,5 büyüklüğünde bir deprem oluştu. Deprem, yerin 20,42 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

Yorumlar

1
  • NURETTİN ŞAHİN

    5 yıl önce Şikayet Et ŞİDDETLİ HİSSETTİK. çok kısa sürdü 3-5 sn ama şiddetli hissettik vitrinler sallandı erdemli/MERSİN
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.