Haber 7

Kafkas göreve başladı

Mardin'in Derik ilçesi Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün yerine atanan Hakan Kafkas, görevine başladı.
GİRİŞ 28.11.2016 21:50 GÜNCEL
Metin Boyutu
Kafkas göreve başladı

Gümüşhane'nin Torul Kaymakamlığından, terör örgütü PKK mensuplarının saldırısı sonucu şehit olan Mardin'in Derik ilçesi Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün yerine atanan Hakan Kafkas, görevine başladı.

PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Safitürk'ün yerine kendi isteği ile görevlendirilen Kafkas, ilçeye geldi.

Derik Belediye Başkan Vekilliği görevini de yürütecek olan Kafkas, Derik Kaymakamlığı makamına geçerek, yeni görevine başladı.

PKK'lı teröristlerce 11 Kasım'da Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'e yönelik el yapımı patlayıcı ile saldırı düzenlenmiş, aralarında Safitürk'ün de bulunduğu 3 kişi yaralanmıştı. Kaymakam Safitürk, kaldırıldığı Kızıltepe Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından Gaziantep'te sevk edilmiş fakat kurtarılamamıştı. 

Yorumlar

11
 • Osman

  3 yıl önce Şikayet Et Hayırlı olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun. Allaha emanet olun.
 • Önemli değil

  3 yıl önce Şikayet Et Aslanım, Maşaallah sana, Allah Muvaffak Eylesin, Daim ve Kaim eylesin, Muzaffer kılsın.... Amin....
  Toplam beğeni
 • Erkan yeşilbağ

  3 yıl önce Şikayet Et Allah hayırlı kılsın görevini.Maşallah hemşerime..
 • Mehmet

  3 yıl önce Şikayet Et Hayırlı olsun ve güvenlik görevlilerimiz Kaymakamızı hiç bir zaman yalnız bırakmasınlar. Her zaman teyakkuzda olsunlar. Bu bütün doğudaki kaymakamlarımız için'de geçerli.
  Toplam beğeni
 • dadaş

  3 yıl önce Şikayet Et aslan aslan...
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.