Haber 7

Diyanet İşleri Başkanı Görmez ölümden döndü

Van’da düzenlenen temel atma töreninde, fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi sonucu Mehmet Görmez’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli ölümden döndü.
GİRİŞ 19.05.2017 16:15 GÜNCEL
Metin Boyutu

Van’da düzenlenen temel atma töreninde aniden bastıran fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi sonucu Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü. 

Van İl Müftülüğü için Eski Araştırma Hastanesi yakınlarında yapılacak bina için temel atma töreni düzenlendi. Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Van Valisi İbrahim Taşyapan, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van İl Müftüsü Nimetullah Arvas, kurum amirleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı tören, aniden esen fırtınanın azizliğine uğradı.

ÖLÜMDEN DÖNDÜLER

AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay’ın konuşması sırasında davetliler için kurulan platformun demir ayaklıkları fırtına nedeniyle yerinden çıktı. Yaşanan çökme esnasında davetliler etrafa kaçışırken, Mehmet Görmez ise korumalar tarafından alandan çıkarıldı. Aralarında Mehmet Görmez’in de bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü. Fırtına nedeniyle kısa süreliğine ara verilen tören, daha sonra butona basılarak temele ilk harcın dökülmesiyle son buldu. Görmez ve beraberindekiler ise daha sonra buradan ayrıldı.

Yorumlar

39
 • meti

  1 yıl önce Şikayet Et bir adama yillarca GORMEZ derseniz DAS dusse onu da GORMEZ
  Toplam beğeni
  • Terbiye

   1 yıl önce Şikayet Et Edeb yâ hû ..
 • Tuba

  1 yıl önce Şikayet Et Mehmet hocam, ateşten bir gömlek var üstünüzde. İşiniz çok zor. Herkes alim kesilmişken birilerine laf anlatmaya çalışıyorsunuz. Ama davanız da bunu gerektiriyor. Tekrar geçmiş olsun.
  Toplam beğeni
 • yontuk yazı

  1 yıl önce Şikayet Et Allah teâlâ korumus geçmiş olsun hocam
  Toplam beğeni
 • Vatandaş

  1 yıl önce Şikayet Et Sn.Görmez kutlu doğum diye bir şey çıkarıldı. Miladi takvime göre kutlanıyorsa? Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı niçin hicri takvime göre kutlanıyor?
  Toplam beğeni
  • KahramanMaraşlı

   1 yıl önce Şikayet Et Kutlu Doğum haftası için Nisan ayı ısrarında devam edecek misiniz ey Diyanet?
   Toplam beğeni
  • Özet

   1 yıl önce Şikayet Et İslam ülkeleri beraber karar verse ayrılık olmasa
   Toplam beğeni
 • Derya

  1 yıl önce Şikayet Et İste problem tamda bu.Aynı işi yapan kadrolu gereksiz şekilde fazla maaş alıyor.fahri ögretici ise çok az.makul bir maaş belirlrnmeli ve bu görevi yapan herkese eşit uygulanmalı.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.