Haber 7

Kimsenin aklına gelmez! Balon şişirirken öldü

Kocaeli Gebze İlçesi’nde 35 yaşındaki Lütfiye Gül balon şişirirken aort damarının yırtılması sonucu yaşamını yitirdi.
GİRİŞ 19.05.2017 17:14 GÜNCEL
Metin Boyutu
Kimsenin aklına gelmez! Balon şişirirken öldü

Dün, Gebze Tatlıkuyu Mahallesi kapalı pazar yerinde düzenlenen Trabzonlular Festivali’nde, İHH’nın kimsesiz çocuklar yararına açtığı stantta görev alan Lütfiye Gül balon şişirirken bir anda rahatsızlandı.

Lütfiye Gül’ün rahatsızlandığını görenler 112 Acil’den yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından ambulanslaDarıca Farabi Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Lütfiye Gül’ün yapılan kontrolünde aort damarının yırtıldığı tespit edildi.

İstanbul Kartal Koşuyolu Hastanesi’ne sevk edilen Lütfiye Gül’ün ambulansta duran kalbi kalp masajı ile yeniden çalıştırıldı. Ameliyata alınan Lütfiye Gül yaşamını yitirdi.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde veri elamanı olarak çalışan Lütfiye Gül’ün cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Bilecik’e gönderildi.

Yorumlar

16
 • hayeullah

  1 yıl önce Şikayet Et Allah rahmet eylesin
  Toplam beğeni
 • uğur solak

  1 yıl önce Şikayet Et Allah C.c gani gani rahmet eylesin..Mekanı cennet olsun..
  Toplam beğeni
 • Sübhanallah

  1 yıl önce Şikayet Et Hiç üzülmedim...hatta kıskandım...Allah herkese böyle hayırlı bir iş üstünde ölmeyi nasip etmez.zaten onun ömrü belli Allah katında...
  Toplam beğeni
 • O vakit

  1 yıl önce Şikayet Et Her canlı ölümü muhakkak tadacaktir.ecel saati,dakikası,saniyesi geldiği vakit o an gelmiştir.her ölümün bir sebebi vardır muhakkak.tv seyrederken kalbi duran,yolda yürürken aniden beyin kanamasiyla ölen.. vb...Allah rahmet eylesin.
  Toplam beğeni
 • Asuman Veyisoğlu

  1 yıl önce Şikayet Et Kendiside bir yetim olan Gebze Genç İHH Gebze Hanım Kolları sorumlusu Lütfiye Gül kardeşimiz; yetimler için açılmış tanıtım standında geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu bu gece rahmeti Rahman'a yürümüştür. Biz kendisininin Müslümanlığına ve bu davada ki gayretine şahitiz. Rabbim de kendisinden razı olsun ve Rasulullah'ın sancağı altında yetimler ile buluştursun. Balon şişirme olayı yok. Arkadaşları her anında yanındalardı. Lütfen kardeşimizin gayretini ve samimiyetini basitçe harcamayalım.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.