Kılıçdaroğlu'nun yol haritasını İngilizler yazdı!

İngiliz Times gazetesi, bugünkü başyazısında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ilişkin dikkat çeken bir değerlendirme yaptı.

GİRİŞ 17.07.2017 10:24 GÜNCELLEME 17.07.2017 10:24 GÜNCEL
Kılıçdaroğlu'nun yol haritasını İngilizler yazdı!
Kılıçdaroğlu'nun yol haritasını İngilizler yazdı!

BBC Türkçe’nin aktardığına göre İngiliz Times gazetesi, Pazartesi günkü başyazısında CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun da daha fazla sokak protestosu düzenleyeceği belirtildi.

SÖZ VERDİ

Gazetenin muhabiri Hannah Lucinda Smith'in Kılıçdaroğlu ile yaptığı röportaj, Adalet Yürüyüşü'nü merkezine aldı. Kılıçdaroğlu röportajında Türkiye'yi "demokrasiye geri döndürme" sözü verdi.

ÖZGÜR BİR RUHUM OLDUĞU İÇİN...

Kılıçdaroğlu " Terör örgütleriyle birlikte hareket etme noktasına geldi" eleştirilerine cevap verdi.

Kılıçdaroğlu, "Özgür bir ruhum olduğu gerçeğiyle baş edemiyorlar. Eğer biri demokratik olmayan bir kültürden geldiyse, benim yürüyüşüme de terörist yürüyüş diyecektir."

ETİKETLER

YORUMLAR 42 TÜMÜ
 • paşam123 2 yıl önce Şikayet Et
  Onun bunun adamı uşağı olacağına, milletin adamı uşağı olsan da şu güzel ülkemde 3 kişinin duasını alsan. Sabahtan akşama kadar beddua alan bir insan olurmu yahu!!!
  Cevapla
 • saga 2 yıl önce Şikayet Et
  CHP ülkemizdeki bütün darbe, ihtilal ve ültimatomların arkasında olan partidir. Nitekim Kılıçdaroğlu'nun 15 temmuz arefesinde ve öncesindeki tavır ve davranışları bunu gösterir. Bu adamı savcılar soruşturmalı
  Cevapla
 • enver 2 yıl önce Şikayet Et
  KK'nın bu bilgiden haberi var mı?
  Cevapla
 • Bekir 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu yeni bir şey değil ki CHP kurulduğundan beri yol haritasını İngilizler çiziyor. Sadece eskiler revize edilmiş. Yenileri kendisine ödev ve görev olarak belirlenip uygula denilmiş.
  Cevapla
 • Asi ihtiyar 2 yıl önce Şikayet Et
  ingilizler yazar bunlar okur. Türkçe bilseler milletin yazdığını okuyabilirler di..!
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR