Haber 7

Can Dündar, İslam'a hakaret etti

Hakkında yürütülen soruşturmalar nedeniyle Türkiye'den kaçarak Avrupa'ya sığınan Can Dündar, hakaretlerini bir seviye daha yukarı çıkardı.
GİRİŞ 23.08.2017 08:04 GÜNCEL
Metin Boyutu

Terör örgütü DEAŞ'ın Barselona'da düzenlediği kanlı saldırıdan sonra Avrupa'da Müslümanlara olan nefret söylemleri arttı.

DEAŞ'ın İslam'la alakası olmamasına rağmen, söylemlerini Müslümanlara nefret üzerinde oluşturan Avrupalılara, Türkiye'den kaçan Can Dündar da katıldı.

"İSLAM'DA SORUN OLDUĞU BARİZ"

İtalya'da yayın yapan Corriere della Sera'ya konuşan Dündar, Avrupa'da hareket eden Müslümanların çoğunun terörist olduğunu söyledi.

Terörizmin sorunlarının derin olduğunu ifade eden firari Can Dündar, "İslam'da bir sorun olduğu bariz!" diyerek sözlerine devam etti.

Açık konuşmanın doğru olduğunu belirten Dündar, gerçeklerin söylenmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Yorumlar

107
 • Adalet

  10 ay önce Şikayet Et Peki Can Dündar dediğin gibi olsun biz terörist olalım. Lakin şunu unutma! Islam ülkelerinde her gun binlerce insan petrol için, yeraltı zenginlikleri için katkediliyor hemde kimin Askerleri ve silahlariyla biliyor musun? Senin o çok sevdiğin Avrupalı ve Amerikalıların Askerleri ve silahlariyla... Ya sorarım sana elin Conisinin ne işi var km'lerce uzak diyar Irak'ta, Suriye'de, Türkiye'de? Kalkıp bize terörist diyorsun benim onların memleketinde gözüm varmı? Yok. Beni bana bırakırsanız ben ne terörist olurum nede korkulacak insan. Ben ancak iyi bir insan iyi bir Müslüman olurum. Ama işiniz gücünüz bizimle uğraşmak olunca bende terörist oluyorum ne yapayım şimdi?
  Toplam beğeni
 • isa

  10 ay önce Şikayet Et Alman fizikci Einstein in dedigi gibi bilimin SINIRLARI vardir, fakat sacmalamanin yada kendini bilmezligin hicbir SINIRI yok. Peki adama sormazlar mi. Mademki ISLAMin sorunlari var bunca sene nerelerdeydin. Türkiye´de bildigim kadari ile müslüman cok var. Alman pasaportu cok mucize birsey demekki adamin dilini cözüyor.
  Toplam beğeni
 • Cengiz Y

  10 ay önce Şikayet Et Bizim istihbaratımız ancak seyrediyor.Bu adamı derdest edip ülkemize getiremez miyiz?Adamlar hain adil öksüz'ü kaçırıyorlar.Biz lafını geveliyoruz.Ne konuşmalarını bekliyoruz?Küpün içinde ne varsa dışına da o sızmaktadır.
  Toplam beğeni
 • Nurullah

  10 ay önce Şikayet Et allah cc sen ve senin gibi islam düşmanlarını kahhar ismiyle kahretsin
  Toplam beğeni
  • mustafa yılmaz

   10 ay önce Şikayet Et amin
 • Erzincan

  10 ay önce Şikayet Et Nasıl yaşarsanız Öyle ölürsünüz nasıl ölürseniz öyle haşr olursunuz
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.