Haber 7

Kanal A, yapılan açıklamayla kapatıldı! Kanal A neden kapatıldı?

1996'dan beri yayın hayatına devam eden Kanal A televizyonunun kapatıldığının açıklaması gerçekleştirildi. Kanaldan yapılan açıklamada. '28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olma üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz.' şeklinde ifadelere yer verilerek yayın hayatına son verildi.
GİRİŞ 18.01.2018 11:48 GÜNCEL
Kanal A, yapılan açıklamayla kapatıldı! Kanal A neden kapatıldı?

1996'dan beri yayın yapan Kanal A televizyonunun yayın hayatına son verildiğinin açıklaması gerçekleştirildi. Kanaldan yapılan açıklamada, "28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olma üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz" şeklinde ifadelere yer verildi.

Hareketli ve yoğun gündemler içerisinde geçen süreçte, vatanımız, milletimiz ve maneviyatımız için sürekli ortak değerleri gündeme getirdik. Hedeflerimiz gereği medya işinde yıllardır rızık peşine düşmedik. Rızkı veren Cenab-ı Hak’tır düşüncesiyle hareket ettik.

Medya ve özellikle televizyon dünyası dikensiz gül bahçesi değil ki Kanal A gülistan olsun. Ama biz her zaman halimize şükrettik, hamd ettik. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz. Radyo A ve www.kanalahaber.com yayınlarına devam edecek. Bu süre zarfında samimiyetini ve sıcaklığını sürekli olarak yanımızda hissettiğimiz siz değerli izleyicilerimize, fedakâr programcılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

KANAL A GENEL YAYIN YÖNETMENİ SON DAKİKA AÇIKLAMASI!

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, veda yazısında şunları belirtti:

"Fani olan herkesin gücü ve sabrı sınırlıdır. Kanal A’nın da içinde olduğu Termikel Grup, 20 seneden beri bu televizyona destek verdi. Televizyon sektörünün ekonomisi bellidir.

Buraya kadarmış. Kanal A sessizce artık veda ediyor. Karşılıklı 20 yılın hukuku var.. Termikel Grub’un kurucusu Hacı Mehmet Kaya başta olmak üzere Termikel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaya ve Kanal A Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaya’ya teşekkür ediyorum. Kanal A’nın ülkedeki en özgür yayın platformu olmasına müsaade ettiler ve desteklediler.

Birlikte çalıştığımız 20 yılda iyi-kötü günlerimiz oldu. Sıkıntılı dönemlerin hepsini çalışma arkadaşlarımızla omuz omuza birlikte atlattık.. Kanal A’da gücümüz, takatımız buraya kadar yetti. Kısmet bu kadarmış.. Şimdi veda vakti."

KANAL A

Yorumlar

38
 • Ahmet Özbir

  2 hafta önce Şikayet Et Kanal A cesur yayıncılığı ile zirvedeydi. Ancak böyle HAVLU ATMAMALIYDI! İnadına YAYIN HAYATINA DEVAM ETMELİYDİ.
  Toplam beğeni
 • BEN TÜRKİYE

  2 hafta önce Şikayet Et Sevgili Alper kardeşim.Çok üzüntülüyüz.Manşetlerin Dili'ne tiryâki olmuştuk.İnanın izleyici olarak sudan çıkmış balığa döndük. O isabetli yorumlarınıza hasret kaldık Nezaman,nerede,bu aziz VATANA HİZMET EDECEKSİNİZ.kardeşim neyap yap hizmete başlamanız boynunuzun borcudur. Bütün ekibe sıhhat ve selâmetler dilerim.
  Toplam beğeni
 • ismail

  1 ay önce Şikayet Et neden sebep neydi maddi sıkıntılarmı sebep ben gec tanıdım sizi özellikle de seni Alper Abi umarım en kısa sürede geri dönersiniz ben sizin sayeniz de ögrendim memleketimin dogrusunu yanlısını 4 defa uydu frekansı ayarlamak zorun da kaldım KANAL A yı ararken umarın en kısa zaman da geri dönersiniz seviliyorsunuz KANAL A ailesi...
  Toplam beğeni
 • Aleni

  1 ay önce Şikayet Et Yazik cok yazik oldu insallah şuurlu zenginlerimiz cikarda hoş durust ve objektif sedalarini tekrar duyariz
  Toplam beğeni
 • aydın

  1 ay önce Şikayet Et bu ülkenin gerçeğiydi kanal a halkın bilmediği başka şeylermi var acaba hükümettende hiç bir açıklama gelmemesi garip süreklitakip ettiğim bir kanaldı özellikle dünden yarına mükemmeldi geçmişi bilmek adına bir vatandaş olarak bence hiç iyi olmadı
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.