Haber 7

Kanal A, yapılan açıklamayla kapatıldı! Kanal A neden kapatıldı?

1996'dan beri yayın hayatına devam eden Kanal A televizyonunun kapatıldığının açıklaması gerçekleştirildi. Kanaldan yapılan açıklamada. '28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olma üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz.' şeklinde ifadelere yer verilerek yayın hayatına son verildi.
GİRİŞ 24.01.2018 17:04 GÜNCEL
Metin Boyutu
Kanal A, yapılan açıklamayla kapatıldı! Kanal A neden kapatıldı?

1996'dan beri yayın yapan Kanal A televizyonunun yayın hayatına son verildiğinin açıklaması gerçekleştirildi. Kanaldan yapılan açıklamada, "28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olma üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz" şeklinde ifadelere yer verildi.

Hareketli ve yoğun gündemler içerisinde geçen süreçte, vatanımız, milletimiz ve maneviyatımız için sürekli ortak değerleri gündeme getirdik. Hedeflerimiz gereği medya işinde yıllardır rızık peşine düşmedik. Rızkı veren Cenab-ı Hak’tır düşüncesiyle hareket ettik.

Medya ve özellikle televizyon dünyası dikensiz gül bahçesi değil ki Kanal A gülistan olsun. Ama biz her zaman halimize şükrettik, hamd ettik. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz. Radyo A ve www.kanalahaber.com yayınlarına devam edecek. Bu süre zarfında samimiyetini ve sıcaklığını sürekli olarak yanımızda hissettiğimiz siz değerli izleyicilerimize, fedakâr programcılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

KANAL A GENEL YAYIN YÖNETMENİ SON DAKİKA AÇIKLAMASI!

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, veda yazısında şunları belirtti:

"Fani olan herkesin gücü ve sabrı sınırlıdır. Kanal A’nın da içinde olduğu Termikel Grup, 20 seneden beri bu televizyona destek verdi. Televizyon sektörünün ekonomisi bellidir.

Buraya kadarmış. Kanal A sessizce artık veda ediyor. Karşılıklı 20 yılın hukuku var.. Termikel Grub’un kurucusu Hacı Mehmet Kaya başta olmak üzere Termikel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaya ve Kanal A Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaya’ya teşekkür ediyorum. Kanal A’nın ülkedeki en özgür yayın platformu olmasına müsaade ettiler ve desteklediler.

Birlikte çalıştığımız 20 yılda iyi-kötü günlerimiz oldu. Sıkıntılı dönemlerin hepsini çalışma arkadaşlarımızla omuz omuza birlikte atlattık.. Kanal A’da gücümüz, takatımız buraya kadar yetti. Kısmet bu kadarmış.. Şimdi veda vakti."

KANAL A

Yorumlar

44
 • Aydın Meral

  9 ay önce Şikayet Et izlediyim haberlerin dogru veya yanlış oldugunu teyit eden tek haber kanalının kapanması beni üzmedi şunu anladımki bu ülkede tarafsız haber kanalına izin yok canımız sag olsun demiyeceyim dürüstlüyü olmayan ve koruyamayan canımız sag olmasın böyle canın sag olması gelecek nesillere atom bombası kadar zararlıdır.
 • Kamber ziypak

  10 ay önce Şikayet Et Ben kanal A yok çok özledim.Bir an önce yeniden yayına başlamanızı cenabı allahtan dilerim.Sayın Alper tanın analizlerini çok özledik ve manşetlerin dili başka bir güzeldi.yeni kanalınızı bekliyoruz saygılar.
  Toplam beğeni
 • Habibe

  10 ay önce Şikayet Et Çok üzgünüm, Alper Tan' ı ve Volkan Nazlılar' ı Allah için seviyorum , haber ve yaptıkları yorum , analizlerden çok şey öğrendik. İnşallah bu ayrılık çok uzun sürmez. Slm ve dua ile...
  Toplam beğeni
 • İlhan uysal

  10 ay önce Şikayet Et Kanal a ve calisanlarini cok seviyoruz alper tanin analizini ozledik
  Toplam beğeni
 • Ayfer

  11 ay önce Şikayet Et 65 yaşındaki annemin izlediği tek kanaldı.Sizin sayenizde bir çok şeyi gördük, fark ettik.Kanalın tekrar yayın akışına başlamasını özlemle bekliyoruz.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.