Haber 7

Ünlülerden ‘Kudüs’ tepkisi

Ünlüler ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti kabul etmesine sert tepki gösteri.
GİRİŞ 07.12.2017 12:08 GÜNCEL
Metin Boyutu
Ünlülerden ‘Kudüs’ tepkisi

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. Kudüs konusunda Allah’ın dediği olur, olmuştur ve olacaktır. Kudüs de yeryüzü de içindekilerle beraber Allah’ındır. Kur’an ve ayetler kıyamete kadar olacakları söylemiş, içinde bunlarda var. Yolları Cehenneme kadar açık, ordan sonrası yok” ifadelerini kullandı.

Tilbe’nin sanatçı duyarlılığı büyük takdir toplarken, açıklamaları binlerce kez paylaşıldı ve beğeni aldı.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti kabul etmesine sessiz kalınmamasını isteyerek, “Ey Müslüman Alemi uyan” dedi.

Instagram hesabından “Uyuma, Aksa’ya sahip çık” yazılı bir görsel paylaşan İbrahim Tatlıses, “Ey Müslüman Alemi uyan!!! Bu Kabe senin, kimselere verme, Kudüs’e sahip çık...!!!” ifadelerini kullandı.

Kaynak : İHA

Yorumlar

23
 • TALHA

  1 yıl önce Şikayet Et helal olsun sana ablam
  Toplam beğeni
 • karadut

  1 yıl önce Şikayet Et Helal olsun.
  Toplam beğeni
 • Şahin

  1 yıl önce Şikayet Et Ümmet olmanın gereği bir açıklama tebrik ederim.
  Toplam beğeni
 • SARI SELİM

  1 yıl önce Şikayet Et akıllı hareket edeceksiniz. medine sözleşmesinde yapıldığı gibi. yok senin yok ama önce ben geldim derseniz. siyonistlerin ve onlarınyardakçısı evangelistlerin ekmeğien yağ surersiniz. hıristiyanları da uyarmak uyaandırmak şart..bakmayın normal iseviler de bunlara karşı..
 • SARI SELİM

  1 yıl önce Şikayet Et nerede şu umreye gidiyom diye poz veren sanatçı?? lar. nerede reis ile selfie çektirmek için sıraya girenler. nerede tv de yaptıkları programlarda kaval ile din yerine masal anlatıp duygu sömürü yapanlar. nerede?
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.