Haber 7

Tecrübeli sunucu Show TV'den istifa etti!

Show Ana Haber Bülteni'ni sunan Jülide Ateş, sosyal medya hesabından paylaştığı uzun bir veda notuyla kanaldan ayrıldığını duyurdu.
GİRİŞ 09.01.2018 08:52 GÜNCEL
Metin Boyutu
Tecrübeli sunucu Show TV'den istifa etti!

Show TV Ana Haber Bülteni'ni sunan ekranların deneyimli sunucusu Jülide Ateş şok bir kararla kanalla yollarını ayırdı.

Haziran 2015 tarihinden bu yana Show Ana Haber Bülteni'ni sunan Jülide Ateş ayrılık kararını sosyal medya hesabından böyle duyurdu:

Hadi yeni yılın ilk sürpriz kararı benden gelsin. Show haberi bırakıyorum... 27 yıllık meslek hayatımda biriktirdigim türlü değeri, yüreğimin binbir rengini yeni projelerde ortaya koymaya yola çıkıyorum. Evet Show Haber'i bırakıyorum. Gerek Habertürk'te gerekse Show Haber'de edindiğim her türlü deneyime, aldığım her hayat dersine minnetle.

"RUHUM BANA RUTİNİ TEKRARLAMA DİYOR"

Çalıştığım dönemde nice birinciliklere imza atmamızı sağlayan ekip arkadaşlarıma sonsuz müteşekkirlikle... Hakkım geçmişse helal ederek ve hakları geçmişse helal etmelerini dileyerek. Evet sezon ortasında böyle iş olur mu demeyin? Zaten yıllarca bir televizyoncu olarak hep televizyonun zamanına göre yaşadım. Sıkıştırılmış zamanlarda sıkıştırılmış dönemler, tatiller... Oysa insanın bir de kendi ruhunun zamanı oluyor. Ruhum bana artık rutini tekrarlama, hayatında yeni bir şeyler dene ve bunu hemen yap diyor.

"KALBİNİZİN SESİNİ DİNLEYİN"

Yani bugüne kadar baharlar, son baharlar olmadı sadece televizyonun sezonu vardı. Oysa artık ben kendi zamanımın efendisi olarak yaşamak istiyorum. Yerim dolana kadar da koltuktaki yayın nöbetime gerekirse devam edeceğimi, bu anlamda kimseyi zor durumda bırakmayacağımı da özellikle belirtiyorum... Ki bir çok değerli spikeri bünyesinde barındıran kurumumuz için benim yokluğumun sıkıntı olmayacağının bilincindeyim. Yani yeri kolayca dolabilecek bir ölümlü olduğumun farkındayım. Evet bu benim yeniyıl kararımdı... En çok izlenen haber kanalının koltuğunu bırakmak... Sahi sizinki ne? Haydi siz de ertelemeyin ve kalbinizin sesini dinleyin... Hayatın basılmadık yeni kumsallarında görüşmek dileğiyle... Hoşçakalın...

Yorumlar

5
 • ali

  11 ay önce Şikayet Et simdi günah cikarmak icinumreye giderler.....sonra bir iki resim
  • ME~T~İN

   11 ay önce Şikayet Et dinimizde günah çıkarmak diye birşey yoktur boş kafa
 • Borçlu

  11 ay önce Şikayet Et benim de kalbim sizin gibi atıyor ama beynim ev kredisini kalbin mi ödeyecek dediği için harekete geçemiyorum
  Toplam beğeni
 • Ahmet

  11 ay önce Şikayet Et insanın tuzu kuru olursa basar istifayı gider, bir de tevekkül ve kanaat meselesi.
  Toplam beğeni
 • ADAM

  11 ay önce Şikayet Et Zaten tv izlemiyorum . Gittiğin iyi oldu :)
  Toplam beğeni
 • kemal gür

  11 ay önce Şikayet Et güle güle abla seni çok özliyeceğiz ama bilki artık haber seyretmeyeceğim...
  Toplam beğeni
  • reis

   11 ay önce Şikayet Et julide ateş çok sağol canım çok duygulandım:(((((
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.