Haber 7

Emniyet Müdürü: Hepsinin kafasını kıracağız

Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper, "Biz uyuşturucu satıcılarının bellerini kırdık, kırmaya devam edeceğiz. Yeri gelirse kafalarını kıracağız" dedi.
GİRİŞ 12.01.2018 11:51 GÜNCEL
Metin Boyutu

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, polis tarafından durdurularak aranan yolcu otobüsünde 10 kilo 523 gram sentetik uyuşturucu bonzai ele geçirilirken, 2 kişi gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürü Metin Alper, "Biz uyuşturucu satıcılarının bellerini kırdık, kırmaya devam edeceğiz. Yeri gelirse kafalarını kıracağız" dedi.

Bir ihbarı değerlendiren İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul'dan Adıyaman'a gelen bir yolcu otobüsünü Gölbaşı ilçe girişinde oluşturulan kontrol noktasında durdurup arama yaptı. Narkotik köpeği 'Zeta'nın da katıldığı aramada otobüsteki valizlerden birinde 10 kilo 523 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi. Uyuşturucuya el konulurken valizin sahibi olduğu belirlenen yolcular M.Ç. ve S.K. gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Yapılan incelemede şüphelilerin sahte kimlik kullandığı ve M.Ç.'nin 17 ayrı suçtan arandığı, 35 yıl da kesinleşmiş hapis cezası olduğu bulunduğu, S.K.'nın ise 4 ayrı suçtan arandığı belirlendi.

"BELLERİNİ KIRDIK, YERİ GELİRSE KAFALARINI DA KIRACAĞIZ"

Operasyonu değerlendiren İl Emniyet Müdürü Metin Alper, uyuşturucuyla mücadeleye aralıksız devam edeceklerini belirterek, "Yakalanan bonzainin piyasa değeri yaklaşık 400 bin lira civarında. Adıyaman'da daha önceden böyle büyük miktarda bonzai yakalaması olmadı. Hatta çevre illerde baktığımızda bonzai anlamında yüklü miktarda bu şekilde bir yakalama olmamıştı. Bu anlamda bataklığın kurutulmasına yönelik bir çalışma olduğunu değerlendirebiliriz. Adıyaman ilimize uyuşturucunun girmesine müsaade etmemeye çalışıyoruz, çalışacağız. Biz uyuşturucu satıcılarının bellerini kırdık, kırmaya devam edeceğiz. Yeri gelirse kafalarını kıracağız" dedi.

Yorumlar

42
 • Vedat

  1 yıl önce Şikayet Et Böyle çocukları doğuran annenin ellerinden öperim .İstanbul a özellikle Esenyurt ve Beylikdüzüne de böyel bir kahramana ihtiyaç vardır
  Toplam beğeni
 • saygı44

  1 yıl önce Şikayet Et birde cezaevlerinde yiyip içip yatmasınlar orayı otel gibi kullanıyorlar suçlular taşocaklarında çalışsınlar en ağır işlerde çalışsınlar çöl olan yerlere toprak taşısınlar ağır ceza çeksinler ordan çıkınca kuzu gibi olsunlar yada çıkmasınlar çünkü çıkınca kaldıkları yerden devam ediyorlar
  Toplam beğeni
 • saygılar99

  1 yıl önce Şikayet Et helal olsun senin gibiler lazım bize senden 10 tane olsun ülkemizde tek bir olay olmaz kafaları kırılmadıkça uyuşturucu satıcıları sapıklar teröristler adam öldürenler durmazlar bellerini kırsan yine devam ederler kafalarını kıracaksın o zaman dururlar
  Toplam beğeni
 • Mehmet KASTAMONU

  1 yıl önce Şikayet Et hürmet edip abimin ellerinden öpüyorum
  Toplam beğeni
 • f1907

  1 yıl önce Şikayet Et emniyetimiz iyi yapıyorda uyuşturucu tüccarları cezaevlerinde yan gelip yatıyorlar. Çözüm ağırlaştırılmış cezaevi koşulları ha bide pembe tulum giydirecen.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.