Haber 7

Erdoğan'a hakaret eden şahıs gözaltına alındı

Tekirdağ’da sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanına hakaret ettiği iddia edilen şahıs polis tarafından gözaltına alındı.
GİRİŞ 13.01.2018 02:30 GÜNCEL
Metin Boyutu
Erdoğan'a hakaret eden şahıs gözaltına alındı

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde ikamet eden T.M adlı şahıs, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren ifadeler kullandı. Konunun bildirilmesi üzerine harekete geçen Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, T.M’yi gözaltına aldı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Yorumlar

5
 • OttoMan

  1 yıl önce Şikayet Et İçkisi bitmiştir...
  Toplam beğeni
 • ABDULLAH

  1 yıl önce Şikayet Et hücreye tıkanmalı..ipten kazıktan boşanmış yaratıkların cumhurbaşkanına laf söylemeleri haddine değildir
  Toplam beğeni
 • vatandaş

  1 yıl önce Şikayet Et haddini bilmeyene haddi öğretilsin..biz dünyaya karşı savaş verirken kopukların Reise hakareti en ağır şekilde cezalandırılsın
  Toplam beğeni
 • pusula

  1 yıl önce Şikayet Et siyasiler her gün çıkıp birbirine hakaret ediyor. biride çıkıp onlara ya bi edebinizi takınıp örnek olun demiyor. şimdi bu şahıs ben bu lafları siyasilerden ögrendim derse ?
  Toplam beğeni
  • gölge

   1 yıl önce Şikayet Et sana biri küfür etse ve sokaktan öğrendim dese tamam mı diyeceksin.
   Toplam beğeni
 • Ahmet can

  1 yıl önce Şikayet Et Hiç bir siyasi düşünce sahibi diğerine: Hakeret etme hakkına sahip değildir Sen oy vermediysen verenler var herkes senin sevdiğini sevecek değil ya.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.